Indijske Serije,  Mala Nevesta

MN 15.05.2014,Lazno svedocenje na sudu

Lazno svedocenje na sudu
Siv i Amol.Otac i sin

Lazno svedocenje na sudu

Epizoda pocinje na sudu.Opozicioni advokat kaze sudiji da je K kriva za ubistvo I da je priznala zlocin.On zove svedoka ,Ajay Singovog prijatelja Harisha.Sudija odobrava glavom.Haris pocinje svoju verziju price,govori da su pricali o izborima.Guli je dosla I rekla Ajay da napusti svoju zenu,dacu vam informacije o J.Ajay joj nije verovao.Guli je pokusala da mu se priblizi.Ajay ju je gurnuo I ona je pala dole.Upravo tada je K dosla I pomislila da je maltretiramo.Ona je uzela pusku I zatvorila nas je u sobi.Bili smo uplaseni.

Ajai je izasao kroz prozor I upalio svoj motor.Tada je ona ispalila metak na njega.Videli smo kako ga ubija sopstvenim ocima.Ona ga je ubila.V kaze da on laze I ljuti se.Sudija mu kaze da se kontrolise u sudnici.Harish kaze Ajay je ubijen na licu mesta,nismo mogli nista da ucinimo.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Dzasika ulazi u Sivovu kancelariju I predstavlja se kao njegova sekretarica.Siv pogleda preporuku.Dzasika mu kaze da je zgodniji nego sto je ona mislila.Mora da si filmska zvezda.Siv se smeje I kaze ja sam osoba koja veruje u tezak rad vise nego u pohvale.Dzesika kaze uskoro cete otkriti moje sposobnosti.Ona se rukuje sa Sivom I marama joj pada sa ramena.Siv pomera pogled.Szesika ga gleda I izvinjava mu se sa osmehom.

Nastavak na sledecoj strani

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Balika Vadhu - Mala Nevesta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

5 Komentar(a)

  • strelica

    Jao sto mrzim kada se zene nude muskarcu na posluzavniku.

    Sanci i Vivek se lepo slazu ali im Ira kvari romantiku.

  • ALEKSA

    Drama od epizode!

    Het unapred slavi, a kasnije gle izgubio! I evo mu ga na! .!. 😀
    Svaka cast Jagiju na pobedi!
    I ova se se ne zove Dzasika vec Rasika! Velika razlika u imenu.
    Baba je glupa sto se predaje, treba da se bori ko sto je nekad bila… Ali istina ce se saznati, kao i uvek zahvaljujuci Guli…
    A ova Rasika je jos gluplja, hoce da zavede Siva, vidi se da je laka, ali je seksipilna, sto jest – jest. Nju prihvaci samo lepota, pa uhvatila Siva vidi i ona da je on lepotan. Njena koza i telo su cudo! Malo se lozim, ali to su cinjenice, pa zar ne? Ali sta ce se desiti kad sazna da je ozenjen?

    Procitah da je Rasika udata i da ce se u seriji pojaviti jos jedan unos i to njen muz koji se zove Kartik.
    Slede nam zanimljive epizode… Sta vi mislite???

  • Lelita

    Sudjenje je pocelo kako smo svi i ocekivali.Mocni i podmukli kriminalac Het Sing je potplatio svedoka da lazno svedoci.Naravno svi su sokirani,a Vansant i jako ljut.Njegov bes mi dodje cisto da popune minutazu u seriji.Sanci je ozdravila i vratila se u seriju,verovatno opet na mesto vodeceg glumca.Licna sekretarica ma koliko koketirala,smislja neki pakleni plan sa kolektorom,koji joj izglkeda kao filmska zvezda.Kako blazirani i jeftini dijalozi.Videcemo sta ce to biti,ako je to.Posto u spojleru pise da ce joj colector stavljati sprej na ledja,onda ce u opticaju biti drugi plan.Anandi je ostala da pomogne Singovima i da ih hrabri.Ni danas je nismo videli da to cini.Bila je mumija u sudu.I na kraju ta najava,onako bucna,vise sa vikanjem.Ko zna mozda se desi i cudo.Ne bi bilo prvi put.

  • michel

    meni nije jasno kako ih nije sramota da promovisu jedan lik poput ove BABETINE…..koja otvoreno pokazuje neprijateljstvo prema detetu, ustvari ona nikoga i ne postuje, NANA iz ODBACENE…je mala beba za ovu rospidu, ona mrzi njih dve a ova nema kome ne misli zlo i naopako……stvarno je glupo sto je Anandi u DZatstaru, nije mi jasno sta ce tamo ?’ sta ona njima moze da pomogne ?’ kad god je vidis ona u kuhinji, gde su ostale zene ?kome oni farbaju pamet, pa nismo mi glupi kao oni pa da nasedamo na te gluposti…..ona ce tamo da vrti varjacu, a on ce biti primoran da masira ledja novonastaloj situaciji….hocu reci sekretarici koja uopste nema lepo ponasanje….na cega oni nas hvataju ccc…bas su glupi…ali ajde ako je to njihov nacin zivota, gledacemo i to….

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!