Kako da nazovem ovu ljubav? – 311. epizoda – Kuši i Arnav se vraćaju u Šantivan!
Kako da nazovem ovu ljubav? – 311. epizoda – Kuši i Arnav se vraćaju u Šantivan!
Akaš se vratio kući sa poslovnog puta. Mano je srećna što ga vidi, zapitkuje ga. NK mu kaže da je došao u pravo vreme i taman pomene Kuši i Arnava, kad se oni pojave. Mano pita Kuši što se tako brzo vratila, lepo joj je rekla da ostane koliko hoće. Kuši kaže da je tetka sada dobro. Baka se slaže i doda da su ona i Anđeli videli Madhumati u bolnici. NK kaže kako će ovaj put biti u Indiji za praznik braće i sestara – Rakshbandhan – i da bi trebali spremiti nešto lepo za Anđeli. Arnav se ubaci i kaže kako je on već nešto isplanirao. Kuši upita baku gde je Anđeli. Dobija odgovor da se odmara u sobi. Baka i ostale žene odu u kuhinju da prave slatkiše. NK nikako da pravilno izgovori Rakshbandhan.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kuši ode da vidi Anđeli. Odnese joj „daaga-u“ (zaštitnu nit) kako bi je nosila kao zaštitu za svoju bebu. Pođe da joj je stavi, ali Anđeli joj kaže da će je ona sama staviti. Kuši pohvali narukvice koje je Anđeli napravila za svoju braću i kaže kako bi i ona volela da ima brata kako bi mu stavila narukvicu za taj praznik. Anđeli joj skrušeno kaže da sve što želi jeste da njen Choti provodi malo svog vremena sa njom i pita da li puno traži. Kuši se zamisli.
Kuši odlazi u svoju sobu. HP sređuje, ispadnu mu stvari i on se izvini Kuši. Kuši se seti kako je Anđeli kupovala kurte Arnavu, ali on to ne nosi. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







10 Komentar(a)
Sonja
August 21, 1984
Sonja
Srecan rodjus
Goca
Cao Sonjic, spavaš li ti uopšte, ili si dan zamenila za noc. Dobro pored našin olimpijaca, mislim da mnogi i ne spavaju, kod nas je nocas bilo veselo sa dosta vatrometa, biti prvi u svetu u vatrpolu nije mala stvar, slavilo se celu noc.
Sonja
Jao moja Gocili , nista me ne pitaj.Ja sam i nase srebrne, za mene ZLATNE odbojkasice gledala , glava mi je ko kosnica. Sto od srece i slavlja, sto od nespavanja. A zamisli , sad mala pauza pa pocinje tenis i naravno moj omiljeni Nole i naravno opet zbog vremenske razlike nema spavanja. Ali kad mogu nasi sportisti onako lavovski da se bore, mogu i ja da ih bodrim. Ko te pita za podocnjake ispod ociju :-)))
mirsada
Ćao Goco, baš uživamo svi ovu Olimpijadu, prekrasno, što reče, neznam ni kad je dan ni kad noć, ali mi nije ni žao.
DINA
Dobro jutro!!!
Danas Barunu rođendan…. Želim mu sve najljepše…
DINA
Konačno nam Arnav uspio “ubijediti” Kuši da se vrati u Šantivan. Pametan je, sve ucjene, metode, smicalice su mu propale ali ostala je zadnja karta- istina. Da , dokle će Kuši lagati o lažnom braku???? Lijepo joj je to Arnav rekao ali je zaboravio de je upravo on natjerao da laže, što je još gore – ucijenio je da laže svima da su vjenčani, da je svrha sindura i mangalsutre samo maska da bi porodica vjerovala da su u braku…a on joj nikada neće dati status žene niti je priznati kao ženu. Dakle , kada je Arnavu bila u interesu ta laž to je bilo u redu ali sada kada želi dati Kuši status žene kada je shvatio da ne može zamisliti život bez nje… e sada mu ta laž ne odgovara nego mu je potrebna istuina radi novog cilja… Ako Arnav želi reći istinu i ako mu je stalo do te istine zašto je ne kaže bez obzira na sve. Naravno da neće zato što je ovo još jedna ucjena jer ako Kuši ne ode sa njim u Šantivan on će reći sve Guptama i ostalim…
Takođe, on je u pravu jer ako se raziđu kako priznati da je natjerao na brak, da je vjenčanje urađeno na onakav način bez pandita , bez krugova, bez svjedoka…da je Kuši spavala jedno vrijeme na terasi, da nije znala zašto joj se sve to dešava…itd.. Možda bi sve to trebali ispričati jer je sve to istina
Međutim Cilj je postignut, Kuši je u Šantivanu a Arniju istina više nije bitna….
Nema veze, volim kada su zajedno… Čovjek se i rukama i nogama biri za djevojku koju voli. Radi toga mi ne smeta ni istina ni laž naročito radi toga što i ona njega voli. Oni su takvi kakvi su , sa vrlinama i manama….
Manoramin dočak u Šantivan je onakav kakav sam i očekivala…. Anđeli se sastaje sa Shyamom koji je pokušao da ubije njenog brata… E to je istina Šantivana koju, žalosna istina…
Pozdrav svima sa lijepog Jadrana!!!
Goca
Cao Dinic, dobro je da si uspela da nam se javiš, a cak si i ranoranilac. Hvala ti za slike sa plavog Jadrana, da znaš da me vuce nostalgija. E nekada su to bila lepa vremena kada smo uživali u Jadranskim carima i cesto sedeli ispod palmi na obali mora, o kojima su i pesme opevane.Želim ti da se lepo provedeš i malo kupaš i brcakaš i za nas, koji se i dalje kupamo u slatkim vodama.
DINA
Ćao Goci! Ovdje je prekrasno…vrijeme, voda, društvo…Hvala na iskrenim željama.
Tempesta
UBAČENA 312. EPIZODA.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!