Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 208. deo
Akaš je prišao krevetu i pitao je: “Miti, šta te boli, kako da ti pomognem??”
Miti gleda u Akaša i kaže: “Amane, ti? Zašto si došao? Idi, vidiš da tvoja Miti umire… Tvoja Miti ne može više da podnese ovoliku bol…! Idi Amane, idi kod svoje porodice, pusti me da umrem… Mnogo me boli… ja umirem…”
Akaš je ostao u šoku, mahao je rukom ispred njenih očiju, drmao je, ali ona je plakala, puštala neke krike i govorila da umire. Baka je odmah pozvala svog lekara kardiologa i sve mu ispričala za Miti. Doktor je obećao da će odmah doći.
Doktor je došao, a Miti je i dalje plakala i glasno govorila da više ne može da izdrži toliku bol. Doktor je pregledao, dao joj je injekciju za smirenje, a zatim stajao i posmatrao.
Klimao je glavom pa rekao: “Znam šta joj je, prepoznajem to stanje kod nje… Ona mora da je pretrpela neki veliki stres.”
Pozvao je baku i Akaša da izađu u hodnik.
Doktor: “Neću da vas lažem, ona je jako kritična. Dao sam joj injekciju za smirenje. Kod nje se vodi borba između života i smrti, borba između tela i duše. Ona je doživela neki gubitak i zato je pod ovolikim stresom i bolom.” (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor: