Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 236. deo
Dnevnik po kome je radjen deo Odbacene,  Fanfiction nastavci

Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 236. deo

Akaš: “Miti, hajde da odemo za Mumbaj. Želim da te odvedem kod belog maga, da tebi i deci da zaštitnu narukvicu i da nam kaže da li nam preti i dalje opasnost od nje. Nandini je zakopala tvoj idol u bašti, sigurno joj je bio smetnja zbog crne magije kojom se bavila. Ako treba mi ćemo ovu kuću pretvoriti u hram, svuda će biti svi naši idoli, tako da će nam i to biti zaštita. Moram naći i dobro mesto za boga Šivu, moram mu se moliti i tražiti oproštaj zbog svih pogrešnih obećanja koje sam mu dao želeći tebi sve najgore. Znam da je zbog tih mojih zakletvi u naš život ušla i moja, a i tvoja prošlost. Moliću se čistog srca da mi oprosti i da nas sve čuva od loših osoba. Nadam se da će mi oprostiti.”
Kraj 236. dela

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!