Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 242. deo
Deca su se jedva odvojila od bebe, a zatim su otišli kući. Miti je kući ispričala baka Vivi za Panininu majku, da je dolazila kod nje. Baka Vivi kaže da se seća te žene, ali joj je rekla da to nije njena snaja, da žena ima sina čim joj se unuci prezivaju Bharti, a ona zna da njena snaja ima ćerku.
Akaš je odmah sutradan otišao do firme, gde je tražio da se poništi ugovor o neplaćenom odsustvu za Paninija. Tražio je da mu daju sve te plate koje nije primio jer nije radio i naredio je da mu se i ubuduće isplaćuje plata kao da radi. Otišao je na blagajnu i podigao sve plate. Isfotokopirao je knjigu, a zatim odmah otišao kod Paninija kući. Vratio mu je knjigu i dao mu pare. Panini je zanemeo i više puta zahvaljivao.
Akaš: “Platu ćeš i dalje primati redovno. Tvojoj ženi i bebi ništa ne sme da nedostaje. Ako ti budu trebale pare za nešto slobodno nam kaži, meni ili Miti, jer firma sada jako dobro stoji, i mi ćemo ti pomoći, nemoj se ustručavati. Zatim je Akaš otišao.
Kraj 242. dela
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor: