-
Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 211. deo
Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 211. deo Rano ujutru, Miti se probudila i iznenadila kada je ugledala baku da sedi pored nje. Miti: “Bako, Vi? Zašto ste tu, zašto ne spavate?” Baka: “Kako si dete? Bila si ovih dana jako loše!” Ispričala joj je sve. Miti je zaplakala, sela je i kaže: “Dobro sam… Ovo je drugi put da sam zbog svog druga upala u ovakvu krizu… Još davno sam pokušala da se ubijem zbog njega, kada smo se rastali, ali sada moram da živim zbog svoje dece… Nikoga ne smem stavljati ispred njih. Pokušaću da pokopam tu ljubav ponovo duboko u svoje srce, jer on…


