-
Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 72. deo
Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 72. deo Miti se bogu zahvalila što je uopšte uspela da se popne do hrama. Molila se da joj da snage za dalje, da joj čuva decu, njenu Amo, Kanu, dedu, sve. Poželela je i sreću Amanu i njegovoj porodici, da budu zdravi i srećni. A onda ga je (boga) pitala zašto je ona tako loše prošla u životu, zažto je dozvolio da baš u tom hramu ona nasedne na pogrešnog mladića. Zašto joj nije dao neki znak i delovao na nju da ga izbegne. Kakva je njena karma, zar je u prošlom životu bila toliko loša osoba, da u ovom životu…


