-
Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 66. epizoda – “Sa tobom sam bio najsrecniji…”
Autor: Mahpeyker Eyshan Tezcan Napomena: priča/nastavak je plod autorkine mašte. Arnav je grlio Kusi… Arnav : Kazi mi ko!? Kusi : Onaj tvoj brat je bio nepristojan prema meni. Arnav : Sad ce me zapamtiti! Manav : Otprati devojku kuci, njega prepusti meni! Arnav : Vidi Manave… Manav : Ako se potuces sa njim samo ces pogorsati! Gdjice on inace nije takav. Ima problema… Arnav : To sto ima problema ne daje mu za pravo da se istresa na neduznim osobama! Manav : Naravno da ne, ja cu to sa njim srediti. Gdjice gde se on nalazi? Kusi : Na parkingu je. Zovem se Kusi. Lila je bila s majkom…


