-
Kako da nazovem ovu ljubav? – 11. epizoda
Kuši kaže tetki da želi da radi, ali ova počne da je grdi i kaže joj da ne pominje više tu reč. Kuši je zabrinuta. Tetka je pita šta se ukipila, stoji ko fontana na sred sobe xD Doda kako ona sve što radi radi za njihovo dobro. Predomisli se i kaže joj da radi šta hoće, ali da prvo pita Pajaline roditelje za dozvolu. Ako se oni budu složili, ni ona neće imati ništa protiv. Kuši i Pajal razmišljaju. Tetka tera Kuši da zove roditelje. Kuši zabrinuto pogleda Pajal koja joj klimne glavom. Kuši nazove Šašija koji je upita zašto je potrebno da radi. Kuši odgovori da je to…


