-
Simar – 19.05.2016. – Maani planira provesti noć sa Sidom kako bi povratila moći!
Maani planira provesti noć sa Sidom kako bi povratila moći! Prevod: Anabela. Hvala. 😀 Lazna Simar kaze da su svi postali tako dosadni, nisu napravili mango zurku, koju prave na balkonu/krovu svake godine. Karuna kaze da je Simar u pravu. Simar kaze da je sve pripremila. Kusi kaze da ide da donese sladoled. Zatim se ispravi, i kaze da ide da ocisti balkon. Sankalp kaze da ide sa njom. Sid: “Roli, osecam se tako usamljeno bez tebe. Svake godine, to je bilo tako zabavno sa tobom. Imam osecaj da nemam prava na ovu srecu.” Satu: “Side, gde ides?” Sid: “Idem u sobu.” Maani: “Bilo bi dobro da nam se i…


