Simar (1 163.ep.) 22.04.2015. – Sid dolazi u Baradvađ kuću!
Prevod: Anabela i Avika. Hvala! 🙂
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Prem: “Radi šta ti je volja, ali ću te ja sigurno kazniti. Uništiću i sebe… Jer znam da tebe najviše boli kad ja imam muke. Toliko ću se mučiti, da ti ne samo da ćeš videti kako je kad ti slome srce, nego ćeš osetiti…” On padne na pod, ovi se uplaše. Prem kaže da je dobro, polako ustane i ode na sprat. Sve to posmatra Girjesh. U banglovu, Rajveer se zlobno smeje, sedne na sofu. Srećan je jer je Baradvađ porodica gotova, kucnuo im je čas. Sid mu daje piće. (Opet lupa kao otvoren prozor… a tek što ima ružnu facu, pravi pacov! prim.prev.) Kaže Sidu da se spremi da ode kod Baradvađevih, mora ih dobro prevariti. Sid se složi i ode. Maya se ne slaže, buni se ali joj Rajveer kaže da se i ona spremi za odlazak u Baradvađ kuću. Maya se i dalje buni ali Rajveer podigne ruku u vis, ispije piće i ode. Maya se u sebi pita šta se mota po njegovom umu. Šta želi dokazati time što će je tamo poslati. U Baradvađ kući, Prem leži na krevetu, bunca: “Nisi trebala to uraditi…” Simar ulazi unutra. Pokušava da mu skine cipele, ali je on nogom odgurne. (Budalaa! Tačno mi dođe da ga zadavim, ćuran glupi! prim. prev. ) On joj pruži ruku u želji da joj pomogne, ali i sam padne. Simar ustane, pomaže mu i doda da je ona dobro. Kaže joj da zna da je dobro i nakon svega toga, simbol njihove ljubavi je bio kod nje ali ga je samo skinula. Simar čučne do njega, drži ga za ruku. Skinula je venčanu ogrlicu sa vrata, ali ne i iz srca.” On se smeje, kaže: “Ja sam bio blizu tvog srca takođe.” Simar je tužna: “Ne shvataj me pogrešno, uradila sam ovo kako bi…” U sebi pomisli: “Kako bi Sid bio živ i zdrav..” Prem: “Kako bi šta?! Gđo Simar… Znaš li zašto sam pio? Zato što se osećam jako usamljeno. Delio sam sa tobom sreću i tugu, ali sad da ti nešto kažem, samo možeš saslušati… A to nije nikakav odnos.” (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







22 Komentar(a)
Jeca
Preme, aj se ubij i olakšaj nam svima.
Ssara Khan (Ani)
Ja sutra sama prevodim, pa ako neko može da mi pomogne, molim vas, javite se…
Sinderella
Ja bih, samo sutra imam kurs.
Ssara Khan (Ani)
Nema veze, sama ću 🙂
veer
u najavi ima kako sid probode nozem prema,a sa snimka sa stea kako svi ukucani gledaju sida,a on tuce prema
Ssara Khan (Ani)
Uh, jedva čekam!
veer
sad ce se maya pretvoriti u zmiju,a rai u pacova pa ce ga pojesti hahahahaah
Ssara Khan (Ani)
Hahahahaha 😀
Ssara Khan (Ani)
Gde smo svi… 🙁
veer
serija madhubhala pocinje uskoro na tv happy
Ssara Khan (Ani)
Da, čitala sam danas.
veer
ako ne bude velika gledanost siigurno ce je ukinuti
Ssara Khan (Ani)
Vala, ja vise nista ne gledam na TV-u, malo-malo pa ukinu.
Martina
Da zato I ja ne gledam na tv sve ukinu narocito na pinku
Ssara Khan (Ani)
Na Pinku je bila i Simar, da su je prikazivali lepo, bila bi uspesna kao i Odbacena.
Martina
Da na pinku su bili dosta dobre serije ali su ih ukinulu bila je I kukavica pa nezenje simar itd itd sve su pustena po pet sest epuzode I onda ukinu
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Sidant CE nam glumiti samog sebe,kakav “glumac”!
Premov I Simarin sado-mazo odnos da ne komentarisem.
Mayi Dugousko postao uzor “Ako ne mozes da ih pobedis pridruzi im se”.
Sidant darker prelep ali onaj “nisam spavao 3noci”pogled zasto?
Recenica u prosloj epki “Sidant NEZNO uzme Mayu za ruku te je posece “.Ajme zao mi Maye ali mi ovo bilo presmesno.
Joj jedva cekam da Sidant propusti Prema kroz sake .
RoSid (Martina Stoessel)
Slazem se za Sidanta onaj look “Bad Boy”,prezgodan je xD 😀
Martina
Veoma njemu svaka uloga stoji
RoSid (Martina Stoessel)
Da xD 😀
Ssara Khan (Ani)
Tu recenicu sam inace ja napisala… Nezno joj uzeo ruku, zaista. 😀
Jeca
Ubačena nova epi 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!