Alija 218. epizoda – Fahad daje Nafisi šansu,Zain je uznemiren zbog ‘Babinog’ upozorenja!





Bilal uzbuđeno gleda u petarde za Diwali,uzima ih. Razmišlja da ih pali. Zarina ga ugleda pa ga informiše da Aaliya želi da ih pošalje u Hyderabad,sa njegovim ocem. Bilal se uznemiri,veli da on neće nazad u Hyderabad. A onda kad vidi da ga Zarina gleda,onda se ispravi pa kaže da neće njih dvoje nazad u Hyderabad. Zarina se baci na razmišljanje ,kako da ostanu tu. Bilal joj govori da samo razmisli,’otac (Rehman)’ ne zarađuje mnogo,neće moći čak ni petarde kupiti. Živjeće bijedno u Hyderabadu. Zarina se lupi po glavi pa prokomentariše da on (Bilal) još uvijek o petardama razmišlja. Opet se uhvati za glavu dok Bilal bulji u nju. A onda kaže da ‘sestra (Soraiya)’ ide na Hodočašće i da imaju vremena dok ne ode. Doda da do tada mora pronaći utočište u toj kući. Bilal se nasmije,pa joj kaže da je znao da je ona inteligentna kao on (Bilal). 😀 Veli da je znao da će ona pronaći način i da sad ide. Doda da je dao obećanje Shaziyi da će tokom Diwalija zajedno držati prskalice. 😀 Sav uzbuđen ode odatle. Zarina se zapita: ” Ne znam zašto ja imam sina poput njega.”
Fahad pokušava uplaliti lampice za Diwali,ali nema više šibica. Nafisa priđe pa mu pruži šibice. Spusti se kraj njega,ali Fahad je ignoriše. Ustane se i krene otići. Nafisa ga oslovi.Te Fahad zastane.
Nafisa: ” Znam da si mi oprostio,ali ne iz srca. U srcu si još uvijek ljut. Shvatila sam da sam pogriješila,vjeruj mi. Znam da sve greške koje sam napravila ne mogu biti oproštene sa jednim izvini. Spremna sam da prihvatim svaku kaznu. Ali,molim te,ne kažnjavaj me na ovaj način. Molim te,razgovaraj sa mnom. Znam da naš odnos neće biti kao prije. Ova udaljenost je samo zbog mene. (Plače,Fahad nije ravnodušan na njene riječi,pogađaju ga duboko u srce) Ukloniću ovu udaljenost. Samo te molim za još jednu šansu. (Krajnje emotivno) Molim te! ”
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

16 Komentar(a)
Sara
Proslava Diwaliya u seriji u kojoj ‘preovlađuje’ islamska religija.Bravo za sve angažovane oko serije.
Prevod je super 🙂
Vivian 98
Hvala ti. 😀
Sara
Vivi poslala sam na stranici prevod serije ‘Car Ašoka Veliki’ pa ako bi mogla da je objaviš bila bih ti zahvalna 🙂
Amra
Prevod super.’Baba’ crkni. xD
Sara
Isto i ja to mislim, haha
Amra
Sram ga bilo, što tako djecu plaši.To vam je,ljudi,BABA roga.Bjež’te od njega,pojest će vas. 😀
Vivian 98
Hvala. 😀
Amra
A kako je on jadničak zagrlio jastuk hahah
Mina
Jao Bože, samo je još “Babino” pametovanje nedostajalo 😛
Vivian 98
Ja moram da prokomentarišem Fahada i Nafisu. Jako su mi slatki. Mnogo ljepši par od njega i Shaziye. I ZaYa,scena sa poljupcem i one scene pred kraj epizode. I krajnje neobično da Zain vjeruje da nečije gatke. Inače nije se ni molio,bukvalno niti vjerovao u Allaha,a ne u nečije gatke. Koliko se samo promijenio. Sad je Aaliya dosta opuštenija,o jadu ga zabavi. Hoće čovjek da se odmakne od nje,ali ona ne da tako lako,uporna pa uporna.:D Što mi je jako drago,jer ne bi imali romantičnih scena. I još jednom emotivna scena Nafise i Fahada mi je prelijepa. Po prvi put vidimo te emocije i ljubav između njih. Nadam se još ljepšim scenama.
A o Shaziyi i Zarini,nemam riječi. Katastrofa koliko su pohlepne. U svemu tome Bilal mi je simpatičan,kako trči za Shaziyom. E šta je u njoj vidio. 😀
Irma
U potpunosti se slazem sa tobom, ova epizoda je bila predivna, konacno su seriji vratili smisao a i mi da se malo nasmejemo sa AyZa podsetili su me kao na pocetak serije dok sam uzivala da ih gledam, samo ovaj Baba nije trebao da se pojavljuje, Bilal pravi humor…
Vivian 98
Drago mi je da se slažeš. 😀
Da,preslatki su mi. Vratili su ‘ujakova mezimice’ 😀
Irma
To nam je i nedostajalo…
Vivian 98
Daa. Sjećam da se sam se prije žalila da mi to nedostaje,ispunili su mi željicu. 😀
Irma
Bas mi je drago da ti se ispunila zeljica.
Vivian 98
Hahah 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!