Alija 218. epizoda – Fahad daje Nafisi šansu,Zain je uznemiren zbog ‘Babinog’ upozorenja!






Sledeće jutro,Zain se budi. Vidi da mu je Aaliya blizu,drže se za ruke. Brzo se ustane,pomjeri joj ruku. Uznemireno se prisjeti prošle noći. A onda se prisjeti ‘Babinih’ riječi. Aaliya se budi ,sva radosna mu poželi dobro jutro.
Zain: ” Bili su jastuci između nas. Gdje su nestali? ”
Aaliya pogleda u jastuke koji su na podu,Zain isprati njen pogled.
Zain: ” Ti si ih bacila?”
Aaliya: ” Ne ja. Mi. ”
Zain: ” Zašto? Moramo se držati daleko jedno od drugog. ”
Aaliya: “Prestani zvocati rano jutros! ”
Zain: ” Aaliya,ne razumiješ. Sjećaš li se šta je Baba/mudrac rekao? Moramo se kontrolisati. A ti mi se približavaš. Ti si luda. Potpuno si luda,ujakova mezimice. ”
Aaliya: ” Šta si rekao?”
Zain iznervirano: ” Da si luda. ”
Aaliya: ” Prije?”
Zain: ” Zašto si mi se približila?”
Aaliya: ” Prije! ”
Zain: ” Ujakova mezimice?”
Aaliya radosno potvrdi: ” Znaš,od svih imena kojim me zoveš,ovo mi je omiljeno. Znaš li zašto? Da nije bilo ujakove mezimice onda ne bi bilo tvoje princeze . A ne bi bilo ni malika-e-zain (Zainove gospodarice)” Zagrli ga. Zain je gura,veli da je on nervozan,a ona..Aaliya ga ušutka: ” Nema napetosti. Bili smo zajedno cijelu noć. Jel se nešto desilo? Nije. Prestani sa tim glupostima. ”
Zain: ” Vidim,postala si prilično drska kad si se vratila. :D”
Aaliya kaže da kad je sa njom,onda nema razloga za brigu i baci mu se u zagrljaj. Ona je odgurne i pobjegne iz kreveta. Aaliya ga zove : ” Kitkit,slušaj.” No on pobjedne. Aaliya se kao lupi po glavi,a onda se nasmije. Zain je u kupatilu,umio se ,opet se prisjeti ‘Babinih’ riječi. A onda kako je poljubio Aaliyu pa joj se ‘dupatta’ zapalila. Beintehaa pjesma je u pozadini.
Najava: ‘Baba’ govori Zainu da ga je upozorio da ne bude intiman sa Aaliyom sedmicu dana,ali on ga nije poslušao. Uskoro će se morati suočiti sa zlim duhovima.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

16 Komentar(a)
Sara
Proslava Diwaliya u seriji u kojoj ‘preovlađuje’ islamska religija.Bravo za sve angažovane oko serije.
Prevod je super 🙂
Vivian 98
Hvala ti. 😀
Sara
Vivi poslala sam na stranici prevod serije ‘Car Ašoka Veliki’ pa ako bi mogla da je objaviš bila bih ti zahvalna 🙂
Amra
Prevod super.’Baba’ crkni. xD
Sara
Isto i ja to mislim, haha
Amra
Sram ga bilo, što tako djecu plaši.To vam je,ljudi,BABA roga.Bjež’te od njega,pojest će vas. 😀
Vivian 98
Hvala. 😀
Amra
A kako je on jadničak zagrlio jastuk hahah
Mina
Jao Bože, samo je još “Babino” pametovanje nedostajalo 😛
Vivian 98
Ja moram da prokomentarišem Fahada i Nafisu. Jako su mi slatki. Mnogo ljepši par od njega i Shaziye. I ZaYa,scena sa poljupcem i one scene pred kraj epizode. I krajnje neobično da Zain vjeruje da nečije gatke. Inače nije se ni molio,bukvalno niti vjerovao u Allaha,a ne u nečije gatke. Koliko se samo promijenio. Sad je Aaliya dosta opuštenija,o jadu ga zabavi. Hoće čovjek da se odmakne od nje,ali ona ne da tako lako,uporna pa uporna.:D Što mi je jako drago,jer ne bi imali romantičnih scena. I još jednom emotivna scena Nafise i Fahada mi je prelijepa. Po prvi put vidimo te emocije i ljubav između njih. Nadam se još ljepšim scenama.
A o Shaziyi i Zarini,nemam riječi. Katastrofa koliko su pohlepne. U svemu tome Bilal mi je simpatičan,kako trči za Shaziyom. E šta je u njoj vidio. 😀
Irma
U potpunosti se slazem sa tobom, ova epizoda je bila predivna, konacno su seriji vratili smisao a i mi da se malo nasmejemo sa AyZa podsetili su me kao na pocetak serije dok sam uzivala da ih gledam, samo ovaj Baba nije trebao da se pojavljuje, Bilal pravi humor…
Vivian 98
Drago mi je da se slažeš. 😀
Da,preslatki su mi. Vratili su ‘ujakova mezimice’ 😀
Irma
To nam je i nedostajalo…
Vivian 98
Daa. Sjećam da se sam se prije žalila da mi to nedostaje,ispunili su mi željicu. 😀
Irma
Bas mi je drago da ti se ispunila zeljica.
Vivian 98
Hahah 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!