Ek Tha Raja Ek Thi Rani (63. ep.) 20.10.2015. – Rana ji zagrli Gayatri!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (63. ep.) 20.10.2015. – Rana ji zagrli Gayatri!

1

Gayatri zahvali Rana ji-u što ju je doveo tu. Rana ji kaže da on nije Rana (kralj) tu, već samo Indravadhan.
Laksh ošamari Swarnu, obori je dole i pita da li je ona želela da se ovaj brak okonča. Swarna ga odgurne i ode da uzme staklo razbivši bokal. Ona ga upozori da ako pokuša da joj priđe, zaboraviće da joj je muž. Laksh je opet uhvati za vrat i kaže da on čak nije ni želeo ženu, ali niko nije razmišljao o njoj. Kunwar je samo želeo naslednika. Swarna ga opet odgurne na krevet. Laksh se onesvesti. Swarna plače nad svojom sudbinom.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Mala donese hranu i kaže da je današnji obrok malo manji. Gayatri se zahvali rekavši da bilo šta što je servirano sa ljubavlju je dovoljno. Rana ji kaže da on nije gladan. Gayatri kaže da mora da jede. Rana ji kaže da ne želi, Gayatri kaže da ni ona neće jesti. Rana ji razmišlja kako je Gayatri slaba, a potom gleda Malu i njenog muža kako hrane jedno drugo. On se nasmeši i priđe Gayatri, kaže joj da jede inače neće ozdraviti. Ona pita kako će se on brinuti o njoj ako ne jede. Rana ji uzme zalogaj i kaže da jede. Gayatri se uspravi, njene ruke su prašnjave. Rana ji je zaustavi da ne ide, stavi joj zalogaj u usta, a ona mu kaže da i on jede.
Noću, Gayatri i Rana ji leže. Gayatri ga pita da li spava, Rana ji kaže da spava, a i ona bi trebala da zaspi. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

32 Komentar(a)

  • kaca

    Malu treba pozlatiti ,kako kresnu istinu Rani od glavu samo tako,razbudi ga u trenu,tako mu treba,dosta je zivio u proslosti.DOBRO JUTRO RANA!Sad se ne brinem kad se ona njegova pokojna,povampiri i dode pred njega,kao prvo sa njom nije bio nikakav kralj,samo je oblico oko nje kao kakav zaljubljeni krelac,a narod ko sisa,kad je “poginila” jos gori postao.Zivot mu se vrtio oko nje i spavace sobe.Ona je bila damica koja je uzivala u blagodatima plemstva i Rani,dok je Gaya drugacija ,brine se i za narod ,dvor i njega,tako se ponasa prava kraljica.Kao drugo kad se vampirusa vrati ,treba objasniti Rani gdje je dosad bila i to dokazati,a uz to on se vec zaljubljuje u Gayu 😀
    Na posten nacin joj neide nista u korist samo joj ostaju spletke,a koristit ce ih naveliko sigurno.
    O Lakshu sam napisala na predhodnoj stranici svoje misljenje,samo mogu dodati pfuj. Cini mi se da ce Kokica i Kokilan prije da smute jos jedno dijete,nego sto ce da docekaju od one pirane unuce,hmmm da muski radaju dosad bi ih imali sigurno gomilu “nasljednika”.

    • mirsada

      Cao Kati, da najvažnije je da Rana zavoli Gayu, pa Vampirka može doći i pokušavati sta hoće, kako dođe tako će i otići.

        • mirsada

          Vidiš Mico, kad su Udovice imale gledanost 0, 8, ETRETR je imala gledanost oko 2, 0, sad Udovice imaju 1, 5 a ETRETR jos uvijek isto, na sajtu ETRETR ima gledanost 7 a Udovice 5, 2, čitam komentare za seriju o udovicama, traže reprizu ili drugi termin emitovanja, jako im je loš termin, čitave grupe fanova se obraćaju iz raznih zemalja gdje je dostupno da prate seriju.A da ti iskreno kažem ovaj cirkus sto su ubacili sa Lakijem, nije im trebalo to je Indija nije zapad, mislim da me razumiješ.

          • Mica<3Veer

            razumem, mada iskreno da ti kazem, meni nije jasno zbog cega se Indijci tako malo interesuju za ovo, to je njihova istorija, pritom, nije to neki mracni deo njihove istorije, naprotiv, ovo je period oslobadjanja od ropstva, a uz sve to imaju lepu ljubavnu pricu i odlicnu glumacku postavu, stvarno ne znam sta im vise treba….

          • mirsada

            Da, život u dvoru je uvijek bio interesantan, stotine filmova je urađeno na tu temu i rado su gledani, nema veze u kojoj državi, ali ovdje definitivno nešto nepase, sobzirom da gledanost ne raste, sa ovako vrhunskim glumcima,i temom koja obuhvata više oblasti nije mi jasno, nemaš pojma koliko mi je žao što je to tako , ali eto sad je krenulo valjda ono zbog čega i gledamo ovu seriju.

          • Mica<3Veer

            e zbog svega toga je meni ovoliko zao sto ova serija ima tako slab rejting….Indijci stvarno umeju da budu cudni, meni ce stvarno mnogo biti zao ako prekinu seriju pre vremena

          • mirsada

            Na predhodnoj stranici sam ti napisala kom.ali se neću više tamo vraćati. l meni je žao što je tako, MN i Simar, tako dobra gledanost ali na sajtu ne. Ja lično te dvije serije nikad nisam pogledala ali sam čula, umjesto da se lndijci okrenu nekim novim serijama i temama oni zaglavili na bajkama, Bandini je svugdje bolje prošla nego u Indiji, oni izgleda vole da gledaju patnje i boli nego napredak.

          • Mica<3Veer

            i meni je lakse da ovde pisem, ja MN samo ovde citam, veruj mi, tamo se po nedelju dana razvlace stvari…ovo sto si ti napisala da su u ETR razvukli, to se naspram onog tamo ne moze nazvati razvlacenje ja MN 1 nedeljno citam, pa ponekad i redje, veruj mi, ponekad covek ne moze izdvojiti neki bitan dogadjaj… ponekad mi dodje zao Indijaca, cini se da ce zauvek ostati u mraku… daj boze da gresim, ali mislim da ni udovice nece bolje proci, ne mogu indijci podneti to da udovica dobija toliko toga, za njih postoje pravila i uvek ce tako biti, nazalost

          • mirsada

            Nažalost, ti reče ETRETR slave drugo mjesto na svom kanalu sa 1,9 gledanost, Udovice na svom kanalu imaju gledanost 2, 2 a tek deveto mjesto, da ti iskreno kažem nadam se nekom skoku a da ukinu seriju nije uredu.

          • mirsada

            Pa ima gledanost na nivou Indije, onda po kanalima i sajtu.Udovice imaju gledanost 2, 2 na Colorsu tj njihovom matičnom kanalu, ETRETR na ZE tv i ima tu gledanost u odnosu na druge serije koje se tu emituju 1, 9, ali na nivou cijele Indije ETRETR je bolje gledana od Udovica.

          • Goca

            Mico i da je viši kriterijum za udovice, oni se moraju držati podatka koji im viiši nivoi serviraju.Zamisli još da im se udovica uda… to nikako kod njih se nesme desiti . To anarhija i njihovo sveštenstvo ne odobrava, možda iz potaje ih kritikuju to je sve znak pitanja. Ta serija se i nesme prikazivati u pravo vreme, i ako gledaoci i narod trži. Možda grešim neznam.

          • mirsada

            Čitam Goco komentare vezane za Udovice, neki se bune i kažu da nije baš sve tako, da ima udovica koje se ponovo udaju a takođe i onih koje prave karijeru, ali sve zavisi u kojim dijelovima žive.

          • Goca

            To mora da su udovice iz visoke kaste, a još i ako su jedinice. Imaju para, a i mogu praviti i karijeru. A šta je sa udovicama iz nižih kasta takoreci maltretiraju , pa cak ih i prodaju nekoj javnoj kuci, ako su nerotkinje.

          • mirsada

            Eh vidiš, svi ti problemi su i naveli nekoga da napravi seriju o njihovoj borbi uz pomoć jake osobe, što se meni lično svidja i može sigurno podstaći udovice da počnu drugačije razmisljati.

          • Goca

            Potpuno se slažem sa tobom. Kod nas se udovice više cene, i skoro cela familija se bori da joj pomogne da lakše preboli, a još ako ima decu tu je i finansijska pomoc, naravno. Da znaš da volim što nisam dete Indije, nego živim u jednom savremenom svetu,gde ne postoji razlika između ljudi. Da li si udovica – udovac, da li si raspuštenica – raspuštenko. ili u srecnom braku, svi smo tretirani podjednako.

          • Irma

            Ja cisto sumnjam da ce nam ukinut seriju, to jednostavno ne sme da se dogodi, pa jos nismo videli ono sto od pocetka serije cekamo, NIJE FER!

        • Irma

          Pre nekoliko epizoda smo komentarisale da cemo naci ime za tu misterioznu zenu i ja koliko vidim od sada se oficielno zove “VAMPIRKA”, ime joj odlicno odgovara, bolje sigurno necemo ni naci.

    • Mica<3Veer

      ETO pronadjoh ja jos 1 nadimak-vampirusa 😀 i meni je drago sto mu je Mala sve rekla, mada, priznajem nadala sam se da ce plakati zbog neceg drugog, ali dobro nije ni ovo lose za pocetak… ovo za naslednike si dobro rekla, ali ja zaista vise ne zelim njega da komentarisem, prevrsio je svaku mogucu meru

      • kaca

        Mico svaki nadimak koji si im dala sa pravom mjerom si ga odabrala heheeh Neka Rana place koliko hoce,vazno je da su mu se okice otvorile,a Gayica neka hoda odvezani kaiscica na bluzi,a on neka lijepo ih zavezuje,necemo se mi buniti a Gaya pogotovu.Imas pravo sto se tice pirane,samo je mucno gledati kako pati onu jadnu zenicu.

  • Goca

    Drage moje da li vi primecujete da nam nema Jece, sigurno je u nekim obavezama nedostaju nam njeni komentari. Javi nam se Jeco makar na kratko.HVALA TI NA PREVODU. Znam da je ona uvek uz nas i da nas prati.

  • kaca

    Nakon danasnje epizode pitam se jeli Jasoda namjerno poslala Ranu i Gayu u onaj hram gdje su pobunjenici koji ne podnose Ranu…..sve sam sigurnija da je ona zena pod velom Vampirka, a njena suradnica Jasoda,mute njih dvije nesto…….Gaya i Rana su tako preslatki bili danas na onoj klupi,gledaju u mjesec i zvijezde,a krijesnice svijetle oko njih,predivno. Gaya onakva vrckava osvaja ga polako,ne pita ga vise za bivsu zenu,vec zeli kroz igru rijeci i sjecanja na njihovo djetinjstvo i druge dogadaje iz njihovih zivota ,da ga upozna i on nju.Mudra kraljica Gaya.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!