Simar (1642. ep.) 28.10.2016. – Simar dovodi nevestu Vadai u Bharadwaj kuću!

Prevod: Maya i Jovan. Hvala. 😀
Epizoda počinje sa Simar koja odvodi nevestu u bolnicu. Nevesta se nalazi u bolničkoj sobi, Simar stoji pored nje zabrinuta. Đanvi ulazi u bolničku sobu i kaže Simar: ,,Ne brini, doktor je rekao da će biti dobro. Zovi Prema, a ja ću joj doneti lekove.” Ona odlazi iz boln. sobe.
Simar zove Prema. Prem je u svojoj sobi i obači se. On kaže da se nada da nisu odbili Anđelinu prosidbu, zbog onog što je Simar rekla. On vidi da ga zove Simar i prekida poziv. Simar zove Piyusha i sve mu kaže. Piyush joj kaže da se ne brine, on dolazi… Doktor proverava nevestino stanje. Piyush dolazi tu i pita da li je sve okej. Simar pita doktora kako je ona. Doktor kaže da nema simptoma ničega. Piyush pogleda u devojku/nevestu i priseti se onog incidenta. On je pita gde je pronašla tu devojku. Piyush govori Simar o devojci…
Nevesta počinje da vrišti da je puste. Simar kaže da ne brine, nije sama, oni su uz nju. Devojka/Nevesta kaže: ,,Molim vas, pustite me. Želim da idem svojoj kući. Bilo je moje venčanje.. Mama, mamice…” Đanvi gleda i pita je šta joj se desilo. Devojka kaže: ,,Moje ime je Vadai (od sada ću je tako i zvati u prevodu, prim. prevod).” Ona kaže Simar sve, ona govori da želi da ide kući. Simar je gleda, ona joj kaže da ne brine.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Sasural Simar ka-Simar
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






11 Komentar(a)
helena
Brzi ste svaka čast!!! Ova Vadai mlada je prekrasna, zaista i Simar je ovde bozanstvena nema bez nje ništa duša moja.
Maya
Hvala, hvala, jesmo! 🙂 Ima neki spojler kako će se možda naš Piyush zaljubiti u Vadai, videćemo i to… Ali meni nekako Roshni deluje finije po ponašaju i izgledu.
helena
Ma ni Piyush nije za bacanje, este Roshni bolji frajer, ali mene sada zanima i Anđeli divlja cura treba joj čvrsta ruka.
helena
A isto bih volela da se Prem i Simar pomire.
deepika padukone(melani)
pozz svima eto mene napokon….ne pratim seriju vec odavno al sam htela das vam se javim uzelela sam se vas <3 <3 :* :* :*
helena
Jao pa gde si ti jel znas koliko smo te cekali ovde. Samo sam ispitivala Anci za tebe, tako mni je sto si konacno ovde. Veliki pozdrav za tebe jedan ogroman kisssss <3 <3 <3 <3 <3 :*** :)))))
deepika padukone(melani)
aiii duso moja da sam znala da si me trazila vratila bih se….imala sam neke Probleme pa zato sam bila odsutna…..sada cu uvet bit tu kiss i tebi :* :* <3 <3
helena
Anabela mi je rekla da si se iselila iz Berlina činim ise, od tada ti nije bil otraga, stvarno smo se brinule, konačno si s ejavila, samo da si nam ti živa i zdrava, javi s ekada god imaš vremena, stvarno si nedostajala. Ne mogu da ti opišem kolik sam sretna što si opet ovde…
deepika padukone(melani)
joj kad se secam na proslost ne bih sada o tome bitno je da sam prebolela sve to….naravno hocu sada povremeno uci na sajt…..i ja sam sretna sto cu biti opet sa vama 😀 😀
helena
Razumem loša vremena suuvek iza nas. Kkao god, samo da si nam tu makar i povremeno, ja uvek kažem prov zdravlje, pa će sve doći posle na svoje 🙂 mesto…
deepika padukone(melani)
da bas tako 🙂 …. <3<3
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!