Alija 106. epizoda – Zain je ljubomoran na Zubaira!
‘Barkath’ ‘ispira mozak’ Zainu govoreći mu da je Zubair na svaka dva minuta dobijao poziv od Aaliye koja ga je pitala gdje je. Zain se naljuti na Aaliyu.’Barkath’ se zlobno smije i razmišlja kako će od Aaliye Zain Abdullah vratiti Aaliyu Ghulam Haider jer joj je pokušala ometati planove. Zain se prisjeća kako ga je Aaliya upitala da Zubair ostane nekoliko dana i kako je rekla da može slobodnije da priča sa njim (Zubairom) kao i kad ga je povela na zabavu. Tužan je.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Najava: Zain zavrne Aaliyinu ruku. Ona kaže da osjeća bol. Zain kaže da je on u boli jer je donio pogrešnu odluku da je oženi.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







21 Komentar(a)
Irma
Meni je ovaj Zubair bas sinpatican i sladak decko, krivo mi je na Barkat sto hoce da okrene Zeina protiv Alije i to bas uz korist ovog lepotana… Vivian vidim postala si jedna od moderatorki, cestitam i nadam se da cemo se u buduce druziti kao i do sada i da ces uspesno obavljti svoj posao, imas podrsku sa moje strane.
Vivian 98
Da ,Zubair je jako sladak. Krivo mi je jer Zain svakome vjeruje osim Aaliyi.
Hvala ti. Naravno da cemo se druziti kao i do sada. I ja se nadam da cu dobro obavljati posao. 😀 Za sada sve ide dobro. Jos jednom ti hvala. 🙂
Irma
Zubairov osmeh mi se svidja i to kako se druzi sa Aliyom prvi drug i prijatelj…
Vivian 98
Da. Slazem se. 🙂
Sinderella
I ja.
Martina (EMDE)
Da ima prelep osmeh jao ova Barkat vidi samo neko zlo da ucini
Irma
I njegov osmeh i sve na njemu mi se svidja, stvarno je sinpatican samo nedaj Boze da se i on promeni kao ova Barkat jer je meni i ona na pocetku bila sinpaticna a sad nemogu da je podnesem, mada se on vidi kao iskren decko i sa dobrim namerama.
Martina (EMDE)
Nikad se nezna videcemo sta ce biti u medjuvremenu
Irma
Upravu si videcemo, ali za sada on je presladak.
Martina (EMDE)
slazem se
alisa
Da i meni je krivo sto svakom vjeruje ali najvise mi je krivo sto vjeruje ovoj vestici ufff….:-/
Vivian 98
Ubacena je i 107 😀
alisa
Da sad sam procitala HVALA
Vivian 98
Nema na cemu. 😀
Sinderella
Bome, ima razloga da Zain bude ljubomaran, sladak je Zubair i lep, ako cemo iskreno.
Vivian 98
Jeste. I jako je blizak sa Aaliyom,da se razumijemo. 😀
Sinderella
Ali je ne uci nista lose, napeotiv.
Mada trebaju vec jednom priznati da se vole.. a prvi bi trebao Zain, jer je musko.
Vivian 98
Slazem se da bi trebao prvi Zain,al nekako je Aaliya hrabrija. Meni je iskreno Aaliya previse bliska sa Zubairom,sa obzirom da mogu biti sa rodjacima. 😀
Irma
Nego sta nego hocemo iskreno, meni je Zubair presladk i bas mi se svidja, cak mi je jednako lep koliko i Zein… Hahaha
alisa
Da simpatican decko,malo mi je milo sto je zein ljubomoran na njega 🙂 Ma ona je ufff samo gleda sta ce uradit vesta jedna
Irma
I meni je sa jedne strane drago sto je Zein ljubomoran na njega ali sa druge mi je krivo sto vise veruje Barkat nego Aliyi.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!