Alija 121. epizoda – Soraiya i Usmaan posjećuju Barkathin grob,Soraiya ošamari Bobby!




Jutro je. Čitava porodica je za stolom,doručkuju. Soraiya priča sa Usmaanom o nečemu. Aaliya gleda u Zaina i smije se. A zatim signalizira nešto Zubairu. Soraiya ugleda da njih dvoje pričaju signalima. Prisjeti se kako joj je Bobby rekla da Aaliya ima aferu sa Zubairom.
Zain pogleda u Aaliyu a zatim razgleda okolo. Kada vidi da su svi zauzeti nečim,zgazi Aaliyinu nogu. Aaliya se iznenadi i pogleda u Zaina koji se smije. A onda pije sok. Zatim Aaliya njega pogazi. Zain naglo prestane piti sok i malo se pokapa. Briše se. I opet zgazi Aaliyu. A zatim povuče noge. Aaliya misleći da je Zainudari nogom Zubaira. Zubair se iznenadi i pogleda u Aaliyu koja gleda Zaina. Pogleda u Zaina i vidi da on nešto signalizira Aaliyi. Nasmije se. Soraiya ga vidi da se smije i ispušta kašiku na pod. Sagne se da je dohvati i vidi da Aaliya udara Zubaira nogom. Zubair se opet začudi. Aaliya gleda u Zaina a zatim slučajno pogleda u Zubaira koji joj signalizira nešto (da je njega udarala). Soraiya se ustaje od stola i odlazi. Usmaan je upita gdje ide,govori joj da doručkuje. Međutim Soraiya je otišla. Ubrzo za tim odlazi i Aaliya.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Zain i Aaliya ulaze u sobu. Ona ga grdi što je bio nevaljao pred svima. On joj govori da je ona vrela,pa se nije mogao kontrolisati. Ona mu govori da ućuti. On je povuče k sebi. Ona se izvuče i nastavljaju priču. On je zagrli sa leđa i kaže da je sad oženjen i da može da radi šta želi. Aaliya kaže da ako je oženjen,ne znači da može da radi šta poželi. On je opet povuče k sebi. A zatim joj kaže da nije kukavica,i da može sve da uradi. Aaliya ga upita da li baš sve. Ona ga izaziva da pleše pred svima. On je upita ‘šta’. Ona kaže da je kukavica. On kaže da nije i kaže da će plesati pred svima. Ona stavlja ruku pred njega i on stavlja svoju kao znak da prihvata izazov. On nju takođe izaziva. Govori da on mora plesati pred svima,ali da ona mora njega poljubiti pred svima. Odlazi. Aaliya ga zove ,ali on ode. Ona se lupi po glavi i nasmije.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2
21 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Dobila je dobru samarcinu
Vivian 98
Bilo je i vrijeme. 😀
Martina (EMDE)
Da ali uspela je ponovo da okrene Soraiyu protiv Aaliye
Irma
Pa ja je zbog toga i nepodnosim, sto ce sad Aliya da ispasta jer Soraiya misli da ona ima aferu sa Zubirom, a ona bas sad nasla da promasi ispod stola i da ga zgazi a ova to da vidi…Eeeee… izludecu od ovih indijskih scenarista…
Martina (EMDE)
Sta da radi devojka je pogresila
Vivian 98
Pa kad je Soraiya zlobna,nije je tesko okrenuti protiv nekoga,posebno Aaaliye.
Martina (EMDE)
Potpuno se slazem
Irma
Zasluzila je ona vise od ovog samara ali dobro ostatak zivota ce provest u zatvoru barem ja tako mislim…
Vivian 98
Sumnjam da će ona ostati u zatvoru. Izvuće se ta nekako. 😀
Irma
I to sto kazes, ta je prepredena izvucice se nekako.
Vivian 98
Ubačena je 122.epizoda. 😀 Ne znam jesi li vidjela.
Irma
Ja sam tamo vec ostavila komentar
Vivian 98
😀
Martina (EMDE)
I ja
Sinderella
‘On joj govori da je ona vrela..’ lele ja kad sam procitala pomislila sam u bukvalnom smislu(da je topla) xD 😀
Kasnije se setih da je sigrurno pisalo ‘hot’..
Auu gde mi je pamet, ko zna..
Irma
Meni su toliko slatki i “vreli” kad su zajedno da ja cisto uzivam kad ih gledam…
Vivian 98
Hhahaah jeste,pisalo je ‘hot’ ,tako da sam to prevela kao vrela,bolje nego vruća. 😀
Sinderella
Mozes i zgodna, jer se ne prevodi sve bukvalno,ako me razumes.. 😀
Vivian 98
Razumijem,naravno. Pa eto,može zgodna,a može i vrela. 😀
Sinderella
Izvini što pitam, da li si iz Bosne?
Mislim govoriš ijekavicom, pa zato pitam.
Vivian 98
Već sam to negdje spominjala,al nema veze. Iz Trebinja sam,Hercegovina. Na jugu Bosne i Hercegovine, 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!