Alija 162. epizoda – Usmaan je dao Aaliyi 51% udjela u Barkath Royalu!









Zain i ona se gledaju. I Fahad je emotivan. Aaliya uzima papire iz Rehanove ruke,pruži ruku da joj da hemijsku olovku. Potpisuje papire prisjećajući se njihovog vjenčanja.Beintehaa pjesma je u pozadini. Nafisa i Fahad su tužni,Soraiya zadovoljna. Zain samo gleda u Aaliyu,koja je potpisala papire. Rehan pogleda u Zaina. Aaliya mu pruža papire. Zain otrgne papire iz njene ruke ,zgrabi i olovku ,ljutito potpisuje papire. Pogleda u Aaliyu kojoj je teško.I on se prisjeća njihovog vjenčanja. Potpisuje papire gledajući u Aaliyu. Nafisa je tužna,krivo joj je zbog ovoga. Zain je potpisao papire i pruža ih Rehanu. Aaliya i Zain se gledaju,teško je i jednom i drugom. Aaliya ode odatle. Rehan odlazi za njom. Zain ulazi u kuću i odjuri u svoju sobu. Fahad krene za njim,ali Soraiya ga zaustavi. Kaže mu da ga pusti da izbaci ljutnju iz sebe. A onda mu govori da nazove Rehana,da dovrši ostale formalnosti što prije. A onda trijumfalno zatvori vrata za Aaliyu zauvijek.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

20 Komentar(a)
Amra
Aaaaaaaa <33333333333333333333333333
Irma
Svakog dana sve tuznije i tuznije epizode, ja u zadnje vreme samo placem zbog ove serije… Jedino zbog cega sam srecna jeste to sto je Usman ostavio Aliyi 51% imovine, samo mi nije jasno kako se to dogodilo on je i onoj Barkat isto bio dao 51%… Nesto mi nije jasno ali mi je svakako drago zbog Aliye, i nadam se da nece biti toliko glupa da im vrati tih 51%…
Vivian 98
On je bio promijenio taj testament i podjelio djeci ravnopravno. To se vjerovatno odnosilo na kuću,a hotel je evo Aaliyi dao prednost u odnosu na Zaina i Fahada.
atv
Da vjerovatno je tako. Izgleda da mu je ona bila draža nego sinovi po ovome testamentu xD
Vivian 98
Pa znao je da će se oni snaći. Msm i Aaliya će. Ali ipak je ona ‘ujakova mezimica’ 😀
atv
Tako je red je da i njoj nešto pripadne. I usput super ti je avatar.
Vivian 98
Hahaah da. Hvala ti. 😀 Razmišljala sam hoću li Vivija,al rekoh ajde neću. Malo ću starog dobrog Zaina. 😀
atv
Da. Neka malo bude i Zain red je i na njega malo xD
Vivian 98
😀
Irma
Od samog pocetka Usman je verovao Aliyi i znao je da ona nece dozvoliti da se zbog imovine stvori mrznja izmedju brace, mozda joj je zbog toga ostavio tih 51% …
Vivian 98
Vjerovatno. 😀
Martina (EMDE)
sad je Nafisi krivo sto je unistila celu porodicu sta reci Usman je mislio o svemu
Vivian 98
Stvarno je Usmaan bio duša od čovjeka. Eh,da nije umro..Sve bi bilo odlično.
Martina (EMDE)
slazem se
atv
Da Usman nije umro sigurno bi podržavao Aaliyu. Ona dobila 51% kuće i nebi trebala da im vrati sve to jer su joj ipak nanijeli toliko bola i toliko je uvrijedili.
Martina (EMDE)
mislim da joj je akcije ostavio ne kucu
atv
Da izvinjavam se ne kuće već hotela. Moja je greška
Martina (EMDE)
nista strasno
atv
Vivi prevod je odličan a i epizoda. Nadam se još jednoj do sutra <3
Vivian 98
Hvala ti. Biće sigurno još jedna,ako ne i dvije. 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!