Alija 168. epizoda – Zain i Aaliya pristaju da zajedno rade na projektu!
U Barkath Royalu,počinje zabava u vezi ‘Jashn-e-Azadi’ (Dan nezavisnosti u Indiji). Dolaze Aaliya i Rehan sa Kabeerom i Zarom. Kao i Shaziya sa djecom. Shaziya se prestavi i veli da će Soraiya opisati program za taj dan. No,kad Soraiya krene uzeti mikrofon, Shaziya ga ne da. Veli da je ona organizovala pa će ona i objasniti. A onda nastavi da djeca trebaju napisati nešto na zmaja i pustiti ga da leti . A ko pobjedi ,dobija čašu koju će ona potpisati. Doda da će prvo početi Zain i Fahad Abdullah jer su vlasnici hotela i da je ona vlasnik 😀 ,kao i Aaliya (na nju nevoljno pokaže). A onda se nasmije. Svi aplaudiraju. Zain govori Soraiyi da on neće učestvovati u ovome. Soraiya mu odgovori da je on jedan od vlasnika hotela i neka se ponaša tako.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Fahadova djeca pišu na zmaju ‘strini Aaliyi’,dok se Nafisa i Shaziya iza svađaju. Zain nosi zmaja i piše na njega poruku Usmaanu i Aaliya u isto vrijeme piše isto Usmaanu. Zara piše mami o ‘tetki Aaliyi’. Aaliya koja je stajala iza Zaina,odlazi nakon što je napisala na zmaja poruku. Zain se okrene kad je ona već otišla. Počinje takmičenje i Nafisa i Shaziya drže istog zmaja,a onda ga puste u vazduh. Zain i Aaliya su jedno pred drugog,bore se zmajevima,kao i Fahad i ostali. Shaziya i Nafisa navijaju za Fahada pa se opet nešto prepiru.
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

13 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Dobro izgleda Zein bez brade
Vivian 98
Obradovah se kad ga vidjeh bez brade.Hvala Bogu,sad je opet fin. 😀
Martina (EMDE)
da lep je ali mustice je ponovo i to jos gore
Vivian 98
Nažalost.
Martina (EMDE)
da staces moracemo da ga gledamo tako
atv
heće li dugo biti takav
Martina (EMDE)
videcemo
Irma
I meni je mnogo lepsi bez brade, a najvise mi se svidja u onom izdanju sa pocetka serije, taj stil mu mnogo bolje lici.
Vivian 98
Kao npr. moj avatar? Kako je tad bio savršen uff. 😀
Irma
hahaha… Srce si…
Vivian 98
😀
atv
Dobar dan svima. Evo ga konačno naš lijepi Zain. Nadam se da će sada biti redovno ovakav. Pozz za sve
Rina
Mozel video vecerasnje epizode sa prevodom?
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!