Alija 187. epizoda- Aaliya postavlja Zainu izazove!


Soraiya,Zarina i Bilal su u sobi. Soraiya uznemirena ustaje,upita zašto se Zain još nije vratio. Razmišlja da je restoran sigurno zatvoren. Prilazi Bilalu koji sjedi i upita ga da li je sigurno uradio ono što mu je rekla. Bilal ustaje i potvrdi. Veli da je sve odvratne miševe tamo stavio. Soraiya ga ispituje šta se dalje desilo. Odnosno da li ga je neko vidio. Bilal ,nasmijan veli da ga niko nije vidio. Ubacuje se Zarina ,upita je zašto se brine te je posavjetuje da nazove inspektora za hranu. Nastavlja da je moguće da su ga podmitili,tako da neće ništa biti. Soraiya odmah usvoji savjet ,pa nazove inspektora. No,na njeno zaprepaštenje on veli da nije ništa uradio . Nastavlja da inspekcija mora da provjeri,ali dok su tamo vlasnica i njen muž..Njih troje su šokirani. Inspektor nastavlja da su tek vjenčani pa ne pridaju nekog značaja tome. Upita je kako je mogao nastaviti u tako privatnim trenucima. Zarina se smiješka pa doda ulje na vatru pitanjem ” Mislite ,oni su bili romantični? ” Bilal se ubaci te je upita da li to znači da će ponovo biti zajedno. Zarina mu glavom pokaže da ćuti. Soraiya se okreće,pogleda ga . Bijesna je. Bilal se uplaši pa spusti glavu. Soraiya ljutito baci telefon ,razmišlja da sad mora nešto da uradi kako bi svoju porodicu držala dalje od Aaliya i njenih.
Sledećeg jutra,Aaliya stiže na posao. Razgovara sa Zarom,prekine razgovor. Iznenadi se vidjevši Zaina koji spava na podu u ‘dhabi’. Pozove Sarjua,pa ga upita da li je restoran mjesto za spavanje. Zain se probudi,pa se okrene. Ugleda Aaliyu,pa se pridigne. A onda krene biti komarce. Zatim poželi Aaliyi dobro jutro oslovljavajući je sa ‘gospođo’. Aaliya ,ljuta skrene pogled. Zain rasprema svoj “krevet”.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

39 Komentar(a)
Sinderella
Hvala ti sto si se potrudila da ima vise dijaloga.
Vivian 98
Nema na cemu. 😀
Niki
Hmm,sta li je sad smislila pa hoce da ga vodi u setnju.Mozda bude malo romantike u prirodi gde ih niko ne vidi..Nije ni ona naivna hahaha
Vivian 98
Hahahah jao,nasmijala si me. Ko zna sta je smislila. Jos njemu povez stavila. Muti ona nesto. 😀
Kako se on jadan obradovao kad je rekla da idu u setnju. 😀
Niki
Hahaha,videcemo kakav teror mu je spremila..Prezivio je samar,sta jos ostaje videcemo 😀
Vivian 98
Hahaah da. A neka se malo muci. Nego jesi li primjetila da se malo obrijao na sredini epizode? Odnosno poslije pruzene sanse.
Niki
Jao,jesam..Ipak nece biti brada kao kod Mauli saheba 😀
Martina (EMDE)
hahhaha izgleda da nece
Vivian 98
Hvala Bogu. Vec sam se bila zabrinula. Kad skontah da se obrijao,nasmijah se i ja ,kao i on nakon pruzene sanse. 😀 Dobro,nisam se na zid naslonila,al sam se bar nasmijala.
Niki
Hahaha,neka je i taj period prosao..Odmah je veselije 😀
Vivian 98
Pa da. Cim Zain izgleda kao normalan momak,a ne zombi ,jednostavno mora biti veselije.Nadam se skorom povratku starog Zaina. Polako je krenuo da se vraca u normalu. 😀
Martina (EMDE)
pa sugurno hoce ako mu se Aaliya vrati
Martina (EMDE)
ko zna sta se mota po Aaliyinoj glavi Zein samo treba da se dobro spremi
Niki
Ne sumnjamo mi u njega 😀
Martina (EMDE)
da ali Aaliya je postala ostrija
Martina (EMDE)
ja sam ovih dana ostala bez kometnara tako da cu samo prevod da komentarisem da je super kao uvek
Vivian 98
Hvala ti.
Sto si ostala bez komentara? Sad je zanimljivo. Dala mu je sansu. 😀
Martina (EMDE)
nema na cemu ni sama neznam vise sta da kazem blokirao mi je mozak ovih dana od sunca i obaveza
Vivian 98
Katastrofa kako je vruce. Ne moze se ni disati. Ja jedva ,vjeruj mi. Razumijem te potpuno.
Martina (EMDE)
mi se uvek razumemo svidja mi se sto je Aaliya dala sansu Zeinu samo da ne krene nesto po zlu
Vivian 98
Samo da se Soraiya ne umijesa. 😀
Martina (EMDE)
na to zlo sam i mislila nego vidis da se Zarina u najavi krila od nekog
Vivian 98
Da. Stalno se krije,ludaca. Koliko sam skontala ovaj Rehman ce je prepoznati. A to je onaj isti Rehman sto ga Aaliyya zove “ujak”.
Martina (EMDE)
da ona me nervira od pocetka vajda joj je on nesto
Vivian 98
Mene malo nervira,malo mi je komicna. 😀
Enisa
Iskrno da kazem meni se ove epizode gade, mislim kolektivno, indijske serije su pune patetike kad su ove scene.
Sad on nju hoce, nece, pa ona njega.Ako hoce neka mu se vrati, a ne uslove da mu postavlja.
Toliko o njihovoj ‘beskrajnoj ljubavi’.
Bogu hvala pa ova serija nema puno epizoda i zeljno cekam zadnju epizodu.
Prevod je divan, sve pohvale 🙂 😀
Martina (EMDE)
mozda imas pravo ali mi smo svi vec navikli na njih ja mislim da je vecini krivo sto ima tako malo epizoda
Niki
Serija ne bi bila serija bez dodatne drame i napetnosti..Verovatno im ne bi bilo toliko interesantno da mu se samo vratila,vec mora malo da ga namuci da bi zasluzio oprost a i da bi gledatelji bili u vecoj neizvesnosti.
Sinderella
Svako ima pravo na svoje misljenje..mislim ako nema drame, napetosti i zapleta, to onda nije serija. Ako je sve obicno, oni se uvek zajedno, nema nikakvog zapleta, sta je tu interesantno. To je onda normalan zivot, koji i sami zivimo.
Mina
Aaliya postavlja izazove Zainu da (on) dokaže svoji ‘beskrajnu ljubav’. A šta se tiče toga da on nju sad hoče, neče, pa ona njega tako je u svaki seriji.
Sinderella
Rekla je kolektivno, mislila je i na ostale serije, ne samo na Aaliyu.
Vivian 98
Hvala. 😀
Irma
Dobra epizoda,prevod super…..
Martina (EMDE)
Gde si nam ti
Vivian 98
Hvala ti. 😀
Mina
Zainu je sad teško vidjeti Aaliyu uplakanu a pri je godinu dana je svaku šansu izkoristio da bi ju uplakao.
Amra
Aj kako ti nije mrsko ovoliko pisati. :D<3
Vivian 98
Meni? Sve za vas,samo da uzivate. 😀
Amra
♥ ♥
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!