Alija 200. epizoda – Nafisa ispriča istinu Zarini misleći da je Soraiya!
Zain drži Soraiyu za ruke i kaže da želi da joj se izvini i zahvali jer je pristala na vjenčanje. Svi su zbunjeni osim Zarine i Bilala. Soraiya skloni ruke i upitno ponovi ‘vjenčanje?’ Zain je informiše da će Bilal oženiti Aaliyu zbog poništenja. Shaziya šokirano prekrije usta rukama. I ostali sem Zarine i Bilala su šokirani. Soraiya pogleda Bilala koji joj klimne glavom. A onda šokirano pogleda u Zarinu. I Rehman je pogleda. Soraiya pita Zaina o čemu to priča. Zarina joj priđe i potvrdi da će Bilal oženiti Aaliyu. I Bilal joj to potvrdi. Govori joj da mora pomoći svom bratu inače će on (njegov brat,Zain) biti ponižen . Upita Zarinu jel tako. Zarina se lažno smiješi. A onda veli Soraiyi da je njihova porodica dovoljno ponižena u javnosti i da će biti bolje ako se budu držali zajedno,kao porodica. No,Rehman se umiješa i vikne :” Nikada! Ne slažem se sa ovim. Nikada. ” Zain mu priđe da bi ga ubjedio. Govori mu da ne radi to,zna da on (Zain) nema drugu opciju. Rehman mu krene nešto reći,ali Zain se ne da prekinuti : ” Aaliyina i moja ljubav će samo tako biti moguća. ” Zarina nastavi sa ubjeđivanjem Soraiye,veli da je najbolje od svega što će se Zain vratiti kući. A onda ohrabruje Zaina da će sve biti u redu i da se ide odmoriti . Naredi Shaziyi da donese Zainu nešto da pojede. Shaziya se smiješka ,klima glavom a u sebi se pita šta to ona (Zarina) planira . Zain i Shaziya odlaze,ubrzo za njima ode i Soraiya. Rehman prilazi Zarini: ” Ako saznam nešto sumnjivo u vezi ovog vjenčanja,ja ću ga spriječiti .Razumiješ?” Bilal ih sluša,a onda krene otići odatle. Rehman ga zaustavi ,pozove ga da dođe. Bilal se uplaši pa krene da se pravda kako on to ne čini zbog sebe već zbog Zaina i te porodice. Rehman ga smiruje,govori da ga neće kazniti. Ide polako prema njemu,Bilal se još više uplaši,vadi se kako mora ići kod Qazi Sahiba ,i da će se vratiti brzo. Otrči odatle. Rehman ga zove,ali ovaj je prije pobjegao. 😀 I Zarina ode odatle.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:


44 Komentar(a)
Sara
Evo nas kod 200. epizode 😀
Svaka čast Vivi, odličan je prevod 😀
Vivian 98
Hvala ti. 😀
Mina
Još malo pa če kraj serije :'(
Sara
Ja se radujem kraju, serija je divno odrađena, a i prevodi su bili odlični 😀
atv
I ja iskreno. Obožavam ovi seriju. Sve je sjajno urađeno, a glavni glumci su predivni. Odavno nisam baš uživala uz neku indisku seriju, kao sada uz Aaliyu.
Sara
Gledala sam je puno indijskih serija, a ova mi je jedna od omiljenih.
atv
Takođe. <3
Vivian 98
Potpuno se slažem.
Mina
Slažem se, pohvala za Vivi sve epizode si odlično prevela 🙂
atv
Ljudi kraj se bliži i siv raspleti će uskoro početi. Očekujem da vidim Zaina i Aaliyu ponovo sretne. Vivi prevod, kao i svi do sada, je zaista sjajan.
Nadam se da ćete poslije Aaliye ili neke druge serije koja uskoro završi prevoditi i Vivianovu vampirsku seriju, jer ja zaista volim takve serije i i naš Vivi je tu.
Sara
Ta serija je jako dobra, ja sam je gledala 😀
atv
Jeste i jedna moja drugarica ju je gledala ali ja ne mogu da nađem vremena da je pogledam. Mislim da ima epizoda negdje približno kao Aaliya ako se ne varam.
Sara
Nema nikakve veze sa Aaliyom po meni 😀
atv
Nema veze sa Aaliyom nego kažem po broju epizoda, da imaju sličan broj epizoda
Sara
Da, znam na šta si mislila, ima približan broj epizoda, nije veliki 😀
atv
Tako je. I ja brate volim te serije gdje ima oko 200-300 epizoda pa i do 400 , ali ono 1000 ili 2000 e to me već počinje nervirati. Ne gledaš dvije epizode i onda ništa više ne shvataš, a i glumci se izmjenjaše
Sara
Meni se sviđa ta serija jer je specifična, sve indijske serije su bogomoljke, tresu glavom po 1000 epizodam, a ova je o zabranjenoj ljubavi vampira i devojke.Stvarno je super.
Ja ne znam koliko li će Odbačeno Siroče imati epizoda, ne mogu da postignem da se bar malo približim ‘Colorsu’.Neke serije preteraju sa projem epizoda, napr. Mala Nevesta, uskoro pa 2000 epizoda.
atv
A da o MN da i ne pričamo, oni baš pretjeraše. Sve likove izmjenjaše samo još Kaljani nisu. Evo i Jagdiš odlazi.
Sara
I čovek se umorio od tolikih snimanja.Preteruju stvarno.
atv
Da što je mnogo, mnogo je. Svako bi odustao od takve uloge, posebno jer se Jagdiš u skoro svakoj ep pojavljuje
Sara
Ja ne znam kakav li će kraj ti scenaristi osmisliti, POD USLOVOM da bude kraja, haha.
atv
Ni ja, ali mi nešto govori da će Anadi opet da bude sa Jagdišem. Kao i na početku.
Sara
Ja bih tako volela, ali manimo se mi ‘Male neveste’ jer smo da stranici Aaliye ♥
atv
Zanaš šta, upravu si. Dosta smo o njoj pričali.
Niki
Slazem se,stvarno preteruju sa tom serijom.Danas je Shashanku zadnji dan snimanja,a novi Jagdis je uzasan koliko sam uspela videti po slikama..Izašao je neki tekst na tellychakaru gde pise da se Pratyusha udaje.Ne znam koliko je tacno.
atv
Znači doći će neki novi. Šta će biti sa ovim? Opet neka nesreća? Ili tako nešto?
Mina
Slažem se. Neko kaže nešto i onda počinje ona muzika u pozadini, kako se svi šokiraju i mašu glavom.
Sara
331. epizoda.
Vivian 98
Hvala ti. Nažalost,kraj se bliži,teško mi se rastati,obožavam ovu seriju i naša druženja. Nadam se da ćete pratiti seriju koju god izaberem ili možda i vi budete birali.
Što se tiče Vivijeve serije ,i ona je uzeta u obzir. 😀
atv
Što se Aaliye tiče. Moramo biti sretni. Njih dvoje će uskoro biti skupa i sretni, a i Zain će se konačno obrijati, valjda.
Super je to u vezi Vivianove serije. Nadam se da ćeš je ti prevoditi.
Vivian 98
Ne znam još ništa. 😀
atv
Pa ne bi ih valjda ostavili trajno razdvojene? Nisu to zaslužili 😮
Vivian 98
Mislila sam na prevođenje Vivijeve serije. 😀
Neće sigurno,pa kakva je to onda serija? Ima srećan kraj. 😀
Niki
Nisam gledala tu vampirsku seriju.Meni se recimo svidja Geet ili Swaragini.
atv
Nisam je ni ja gledala, ali volim serije sa tom tematikom, a i Viviana. Još kao vampir… aww mora da je bio presladak
Niki
Haha ma on je svakako predobar.Gledala sam ga par puta u Madhubali i tamo je bio NO COMENT..Nisam baš puno pratila Madhu ali sam je uhvatila par puta kad je bila na TV-u.
Martina (EMDE)
Mislim da bi bilo bas dobro kad bi pocela tu seriju da prevodi
Mina
Kako sam plakala kad je Zain po telefonu tješio Aaliyu a sebe nije mogao utješiti 🙁
atv
Awwwii Mina i ja sam. Nisam gledala samo sam čitala, ali mislim da ću se tako isplakati da ću stvoriti poplavu kada to budem gledala
Mina
Uf ima da se isplačemo…
Martina (EMDE)
Jadni nikako da se spoje
Irma
Imam predlog za vas,gledajte seriju,,Badtameez dil,,super je…..
Vivian 98
Ubačena i 201. epizoda. 😀
Amra
U kojoj epizodi je Zain skinuo one slike cura i stavio Aaliyine? :)))
Prevod ti je (y) . 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!