Alija 235. epizoda – Zain bježi od policije!
On je gleda srećan,sav čudan. Ona ode do ormara,a Rocket veli da je to što on želi,da on uživa a da Zain bude kažnjen. Namigne i pošalje poljubac.Shaziya ide hodnikom,brblja kako je Nafisa vještica,kako se spasi svaki put. Ugleda nerovznu Zarinu kako se šetka i gleda na sat. Pa odluči da malo prisluškuje. Zarina razmišlja naglas da će uskoro podne i da što prije Rocket donese te papire,njen život će se promijeniti. Shaziya prokomentariše da sada zna zašto je Zarina bila zauzeta ovih dana. A onda uđe kod nje u sobu. Pozdravi joj selam. Zarina se okrene ,promrmlja da je sigurno došla tražiti pomoć. A onda se iskezi i pozdravi joj selam. Shaziya sjedne,veli da nije došla tražiti pomoć. Ona je svakako zauzeta Rocketom. Zarina se šokira. Shaziya se onda kao ispravi,veli zauzeta raketom,Bilal joj je rekao. Zarina se na silu nasmiješi,veli da je Bilal rođen nesretan,samo gluposti priča. Shaziya onda počne pričati o Zainu i Rocketu. Zarina se samo lažno smiješi. Shaziya je onda upita zašto je potištena ovih dana. Zarina glumata,veli da je ista.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

15 Komentar(a)
Amra
Jej,najava je najbolji dio.Ne kažem da je ovo loše,ali najava je naj. <3
Vivi,očekujemo od tebe da nam zadnju epizodu odradiš ekstramegaperfektno i da listamo 15ak stranica. ( ja sam skromno devojče,nemoj se ljutiti hahahha )
Vivian 98
Hhaahah nadam se da ću ispuniti očekivanja. 😀 Sad baš 15-tak stranica,ne znam šta da pišem toliko. 😀 Al vidjećemo. Mogu obećati da ću se potruditi da bude posebna. 😀
Amra
stavi nam najmanje 100 slika ( opet,ja sam skromna )
Vivian 98
Hhaahahha ti hoćeš da ja crknem? 😀
Amra
Nee,ni slučajno… Ja samo blebletam.Ti se samo pobrini da je prevedeš,pa nek budu i 2 slike nama dosta. ♥
Vivian 98
Ne brini,sigurno će biti prevedena. A svakako sam planirala da je malo posebnom učinim,samo još nisam smislila kako. 😀
Amra
Možda muzički post il’ nešto tak?
Vivian 98
Razmišljala sam o tome. Ali smislila sam nešto za naslovnu,pa ako ubacim post,neće se prikazati naslovna. Vidjeću. Planiram napraviti i jednu fotogaleriju prije ankete. 😀
Sinderella
Mozes postaviti neki gif iz zadnje epi..
Vivian 98
To sigurno. 😀 Biće gif. 😀
Mina
Samo još 3 epizode :'(
Vivian 98
Nažalost.
Dila
Sledeca epizoda bice extra 😀
Amra
Malo je reći ekstra <3
Martina (EMDE)
Stigli smo do kraja bas steta
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!