Alija 236. epizoda – Soraiya i Aaliya pomažu Zainu,Shaziya moli Nafisu za oprost!
Obrati se Nafisi: ” Jesi li dobro? (Nafisa potvrdi) Slušaj,ja te mrzim. Ne mogu to pretvoriti u ljubav. Jer naša veza je takva. Nikad nisam vjerovala da će žena koja je pokušala da me ubije spasiti moje dijete. Uvijek ću ti biti dužna zbog ovoga,Nafisa. Pošto majka brine najviše za svoje dijete . Nafisa,mnogo puta sam pokušala da naškodim tvojoj bebi. (Nafisa je šokirana,Shaziya joj ispriča za mlijeko,za konac na stepenicama,za ulje kraj bazena) A ti si danas spasila život mog djeteta,rizikujći život svoje nerođene bebe. Ako budeš mogla,oprosti mi. Ako želiš za ovo da kažeš svima,slobodno,neću te zaustaviti. ”
Soraiya,Fahad i Aaliya su na vratima,čuli su sve ovo.
Najava: Soraiya govori Zarini da je Zain prodao sve dionice. Kasnije,ispred Barkath vile,Zarina ošamari Rocketa. Rocket govori da nema potpisane papire. Zarina upita ko ima. Zarina se šokirano okrene,ugleda Soraiyu i Aaliyu na vratima Barkath vile. Aaliya kaže da su kod Zaina.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(FOTOGALERIJA NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

13 Komentar(a)
Amra
Too sve se saznalo i to ponovo su skupa i tooooooo što su otkačili Rocketa i neeeee jer je skoro kraj :'(((((((((((((((((
Tamara
Hvala bogu pa je Aaliya ispitala sve Rocketa,a on je jako naivan. Bas mi je drago sto se sada sve sredilo 😀
Amra
I meni.Konačno je sve na svome mjestu,mada su moli ostaviti još nekih 5 epizodica za ZaYa espešl moments.
Mina
Koliki je Rocket samo idiot. Budaletina misli da može zamijeniti Zaina. Dobro, pa su ga na vrijeme razotkrili 😀
Amra
Misli da je moguće nekoga zamijeniti samo ako ličiš na njega.
Martina (EMDE)
Aliya je oduvek bila pametna
Irma
Sta rece, oni privedose seriju kraju, sva Zeinova porodica je tu cak i njegov dvojnik je sa njima u istu kucu, a Aliyini roditelji njih nigde nema, potpuno su ih izbacili iz serije, kao i njenu sestru i zeta koji je ujedno bio i najbolji Zeinov drug, njih niko ni ne pominje, za Gohar necu ni da pricam, sta je bilo sa njom i sa njenom bebom to niko nezna… Ja sam drugacije zamisljala ove zadnje epizode ali sta cemo, sta je tu je, mi to ne mozemo da promenimo, ali meni licno smeta sto nam uvek zadnje epizode upropaste, mi ocekujemo malo lepih trenutaka medju glavnim ulogama oni kontra nesto drugo…
Vivian 98
Ostale su još dvije epizode,ima nade za malo romantike. 😀
Amra
Tačno.Rizwan i Ayat su na početku bili jedni od glavnih likova, a sad ih nigdje.Njeni roditelji izgleda umrli nakon što se udala za Zaina.Gauhar sebi sigurno ašla nekog pa otišla.Stvarno su požurili da je privedu kraju iako je 1000000x bolja od MN i Simar.
Irma
U potpunosti se slazem sa tobom!!!
Amra
Viviiii,pa znaš šta mi naumpade?
Zašto neko ne bi radio Fanfiction?
Vivian 98
Sumnjam da neko želi. Ja ću početi sa prevodom nove serije,a i ovako smo prebukirani. Mislim svi moderatori su zauzeti. 😀
Amra
Šteta.:D
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!