Alija / Aaliya,  Indijske Serije

Alija 237. epizoda – Aaliya i Soraiya razotkrivaju Zarinu i Rocketa!

capture-20150903-203825

Alija 237. epizoda – Aaliya i Soraiya razotkrivaju Zarinu i Rocketa!
Epizoda počinje sa Shaziyom koja priznaje Nafisi grijehe: ” Nafisa,ne jednom već više puta pokušala sam povrijediti tvoje nerođeno dijete. A danas,danas si ti rizikovala život tog djeteta da bi spasila mog sina. Ako možeš,oprosti mi. Ako želiš reći ostalima,slobodno reci. Neću te zaustavljati. ”
Nafisa je šokirana,ali još više su šokirani Fahad i Soraiya koji stoje na vratima kao i Aaliya koja je takođe sve čula. Fahad korača ka njima,na licu mu se vidi da je bijesan zbog Shaziyinih postupaka. I Aaliya i Soraiya priđu. Fahad uzme Shaziyu za ruku,okrene je ka sebi i krene ošamariti. Ali,Nafisa ga uhvati za ruku i spriječi ga. Svi pogledaju u nju,a ona signalizira Fahadu da to ne čini. A onda mu kaže: ” Shaziya se pokajala za sve što je učinila. ” Moli ga da oproste Shaziyi sve,nek joj oprosti sad pred svima. Soraiya se ubaci ,ubjeđuje ga da oprosti Shaziyi jer ako joj je Nafisa oprostila,onda svi oni trebaju. I Aaliya se umiješa,govori mu da je ‘ujna’ u pravu. Shaziya plače ,očigledno dirnuta ovim što Soraiya,Aaliya i Nafisa nagovaraju Fahada da joj oprosti iako ih je sve povrijedila.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

20 Komentar(a)

  • Irma

    Stize nas Zein u pravi cas, srce milo, kako sam se obradovala kad ga vidoh, kao da se sve u stvarnosi desavalo, tako sam dozivljavala scenu…

    • Vivian 98

      Hahah da. 😀
      Čini mi se da se Zarina pokajala ili se samo uplašila. Kako su Aaliya i Soraiya to pametno odigrale. Hvala Bogu,promijeni se i Shaziya. Još jedna stvar. Drago mi je da se Rehman ponio kao pravi otac,trebao je to učiniti mnogo ranije. Nije smio dopustiti da Bilal padne pod Zarinin uticaj.

      • Irma

        Ako oproste i Zarini kao sto su oprostili Soraiyi sa samo jednim izvini ja cu nacisto poludet… A zgodnom Zubariu nisu oprostili i ako je sve radio jer ga je Soraya ucenjivala, za Rehana necu ni da pricam sa njim su totalno prekinuli kontakt a bio je jedina osoba koja je se posle Usmana trudila da Zein i Aliya budu zajedno, dobro ono sa autom i kocnicama sto je uradio bio je pod uticajem izdaje pa mu se probudila zelja da se osveti. A ove dve od kako su se pojavile samo gledaju kako da im podvale, iako se Soraiya kao promenila ja je i dalje ne podnosim a za Zarinu necu ni da pricam… Meni je Rehman uvek bio drag i pravedan a sada je postupio kao pravi otac, Bilal nije losa osoba samo sto mu je majka pokvarena pa i dete hoce da iskvari sa njenim bolesnim idejama, a za Shaziju nemam reci kroz celu seriju smo gledali njenu borbu protiv Nafise a sad kad je zivot njenog sina doveden u pitanju, njena totalna promena, ostala sam bez teksta…

        • Vivian 98

          Upravo to. Pošto je serije bila pri kraju,zbrzali su da svima oproste. Iako pojedini ne zaslužuju to nikako. Prvenstveno Soraiya,koja nema šta nije radila od početka serije. A posebno ne Zarina koja je pohlepna toliko da to nema granica. Ne mari ni za koga. Soraiya je bar oduvijek brinula za svoju porodicu. A ova,samo iskorištava sina koji je jadan naivan,blesav pa pao po njen uticaj. Rehman je to trebao odmah spriječiti. A poznajući Aaliyu,a srećan je kraj,100% će i Zarina dobiti oprost. A šta je sve Zain preživio radi nje. Koliko je samo batina dobio. E i ja isto nikad prežaliti finog Zubaira. 😀 A Rehan takođe,bio je pozitivan dok ga osveta nije zaslijepila. Ali on se isto pokajao i njemu je oprošteno. Još hvali da oproste i Rocketu. Hahah . 😀
          A što se tiče Shaziya,pa meni je iskreno drago jer joj je oprošteno. I Nafisa je činila grozne stvari,kad se pokajala oprošteno joj je. Tako da mislim i da Shaziya zaslužuje oprost. Kao i Bilal. On nije zloban,iskvaren.

        • helena

          Draga moja Irma, prodje grdno vreme nesto smo se sada slabije druzili, no nema veze, sada sam konacno ovde, nego da te pitam gledas li ti epizode one serije Donja Barbara???

          • Irma

            Ja tek sad vidoh da si mi pisala, ja trenutno pratim “Ek tha Raja Ek thi Rani”, ovu seriju si mi ti bila preporucila i stvarno je dorba i zanimljiva, razvoj serije mi se svidja i nastavicu da je pratim. A i ja sam od septembra pocela sa Ausbildungom tako da necu imati puno vremena da pretim vise serija u isto vreme, sad ostajem da prati ovu seriju pa mozda kad se ova zavrsi odgledam i “Donja Barbara”. Pozdrav za tebe.

  • helena

    Drago mi je sto sve dolazi na svoje mesto, serija se vec zavrsava sutra a meni je toliko zao ipak sam je preporucila prva, bilo je svega i svacega, ali sve sto je lepo ima i svoj kraj, nadamo se srecnom zavrsetku, i nekoj uzbudljivoj seriji…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!