Alija 49 epizoda

Usmaan prica sa zaposenim i govori da zeli da ubelezi nove tendere jer im se Zain pridruzio. Zaposlenik kaze da moraju uzerti veliki zajam za to. Usmaan mu kaze da ide i pita Fahada za papire hotela. Fahad je uznemiren i zove Zaina. Zain mu kaze da ne brine ,da ce vratiti papire do sutra uvece. Soraiya vidi da je Fahad uznemiren. Fahad se okrene i vidi da Soraiya stoji iza.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Najava: Soraiya zamoli Usmaana da ide na Donovu zabavu. On se slaze. Shaziya govori Chakkiwali da ne prisustvuje zabavi,Chakkiwala kaze da ce doci mnogi kladionicari i ne moze propustiti zabavu. Fahad pita Aaliyu i Zaina ako su mislili ici na zabavu u sta ce se prerusiti. Oni kazu da je to iznenadjenje.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:




13 Komentar(a)
Niki
Sad sam gledala na OBN-u,Zain mi je bas smesan kad pokusava da provali lozinku u Alijinom telefonu.A sve ga ne zanima i hoce da ode od njega..Kako ovde vidim sad Zain i Aliya pocinju da rade kao tim kako bi resili probleme,mozda se tako i zblize xD
Vivian 98
Nadajmo se da ce im timski rad pomoci da se zblize. Sad je zanimljivo kad se preruse. 😀
Niki
Da,konacno da vidimo i kako izgleda kad su slozni xD
Vec smo videli kakvi su kad se svadjau,red je da ih vidimo i u slozi xD
Vivian 98
Slazem se. Ali slatki su i kad se prepiru. 😀
Martina
da svakom stilu su slatki i zanimljivi
ja
Tad su najsladji…mada dok sam gledala na yt naisla sam na jednu epku u kojoj su nadmasili sebe…kako glume kakva hemija…vrh.! 😀
Vivian 98
Da,I jako volim one scene kad se zavole a nece da priznaju. 😀
ja
Najzanimljivije je tada..
Martina
Hemije medju njima je strava a I glume fenomenalno
ja
da..
Martina
super tri epizode za jedan dan samo tako
Vivian 98
Pa trudim se da stignem. U nedelju vjerovatno necu moci prevesti nijednu. Al nadoknadicu,napokon sam prestigla OBN. 😀
ja
HAHAH xD
Ma premocni su 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!