Alija 66 epizoda
Soraiya ide za njim i pokusava ga zaustaviti. Medjutim on je ne slusa i odlazi. Odlazi u njihovu sobu i nalazi pismo.

Zain stize na zeljeznicku stanicu i pita nekoga gdje je voz za Bhopal. Covjek mu govori da je na broju 2 i Zain odlazi,tacnije trci. Sudara se sa ljudim usput. Trazi Aaliyu u vozu, ali je ne nalazi. Tuzan je i sjeda na stepenice od voza.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
– Zain: ” U redu! Idi ako zelis! Zasto bi me interesovalo? Sta sam ja? Lud? Idiot? (samo si zaljubljen haha) Neka ostane u Bhopalu! Ne idem tamo da je vratim! UJAKOVA MEZIMICE!!” Svi ga ljudi pogledaju. Vidimo da je Aaliya blizu njega. I Aaliya ga pogleda. Ustaje i krene da uzme stvari. Medjutim otvori joj se kofer. Zain je vidi. Dolazi blizu nje. Pokupi joj stvari. Gledaju se.
– Aaliya: “Zasto si dosao?”
– Zain: ” Zelim da ti kazem nesto.”
– Aaliya: “Sta? ”
Prilazi joj.
– Zain: ” Ti si kukavica. (Hahah, a ja ocekivala sad ce biti volim te :D)
– Zain: “Da li je moj strah prouzrokovao da bjezis? ”
– Aaliya: “Zasto da bjezim? ”
– Zain: “Mozda imas osjecaje prema meni. Kako god,poceo sam da sumnjam u tvoje namjere od moje nesrece. Takodje ti se pocelo svidjati moje skidanje majice. (Hahaha kralj ) ”
Nastavak na sledećoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

12 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Ovaj Zein je pravi kralj taman smo mislile da ce da joj kaze volim te a on sasvim nesto drugo I odma je poceo sa salom
deepika padukone (melani)
haha…i ja sam to mislila a kad ono nista..
Martina (EMDE)
Nece covek tako lako da prizna sta oseca
deepika padukone (melani)
dusa moja…mng je sladak
Vivian 98
Slazem se. Presladak. 😀
Martina (EMDE)
Da I pametan
deepika padukone (melani)
da….
Vivian 98
I ja sam to mislila. Al sta ces. Nece on to tako lako priznati (na moju veliku zalost). Jedva cekam epizodu kad ce priznati da se vole. 😀
Martina (EMDE)
Sto na zalost
Vivian 98
Pa zato sto to nece lako priznati. 😀 I skoro.
Irma
E ova je epizoda stvarno bila vruhunska, Zainov i Alijin dijalog je za desetku, sad mislim da je ipak bolje sto su ovu epizodu snimili ovako nego da joj je priznao da je voli, mada sam i ja ocekivala da ce joj izjavit ljubav.
Vivian 98
Pa mozda je bolje da se jos vise zaljubljuju a da to ne znaju. Zanimljivo je i tako. Jer da su priznali,ne bi mogli biti srecni,odmah bi nam neki problem nametnuli. 😀 I ja sam ocekivala kad joj je prisao da joj sapne nesto. I Aaliya je ocekivala,nismo jedini. 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!