Alija 85 epizoda
Kaze da je plesala u njegovom filmu. Pokazuje joj snimak Barkathinog plesa na mobilnom telefonu. Aaliya je sokirana vidjevsi to. Gost kaze da je on filmski producent i da je plesala u filmu noseci oskudnu odjecu. Kaze da 
Fahad i Zain vide Aaliyu i Barkath da pricaju sa gostom. Zain pita da li ima problema. Gost kaze da ima problema, da Batkath treba da ode, a da je od njega trazeno da ode umjesto nje. Usmaan i Soraiya dolaze kao i ostatak porodice. Pitaju ih sta se dogadja. Aaliya kaze da je gost rekao da Barkath plese u filmu. I da je doveo u pitanje Barkathin karakter. Usmaan pita gosta kakave to gluposti govori. Gost krene da objasni, ali ga Aaliya zaustavi i kaze da je Barkath oteta kad je imala 2 godine. I da oni mogu da razumiju kroz sta je morala proci da bi prezivjela. Kaze da su ponosni na nju i da su srecni sto se vratila. Ona kaze da je ona Barkath Usmaan Abdullah,ponos njenog ujaka i ujne i da ne mogu da tolerisu ruzno ponasanje. Govori mu da ode prije nego sto ga Barkathina braca izbace. Zain krene al ga Usmaan zaustavi. Usmaan govori gostu da ide. On odlazi. Soraiya pokusava utjesiti Barkath, ali ona odlazi odatle placuci snazno.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Najava: Zain vidi Aaliyu da povraca. Informise porodicu da Aaliya povraca citavo jutro. Soraiya i Shabana su srecne i govore da ce Zain i Aaliya postati roditelji.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Alija-Aaliya
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Stranica: 1 2
38 Komentar(a)
Martina (EMDE)
najava je vrh jedva cekam tu epizodu
Vivian 98
I ja. Kako mi je zao sto mi nije u redu komp. pa ne mogu detaljno da prevodim. Ne mogu opisati koliko mi je krivo.
Sinderella
Ma nema veze, i ovako je prevod super 🙂
deepika padukone (melani)
slazem se…
Vivian 98
Hvala puno. 😀
deepika padukone (melani)
nema na cemu :D….ustvari mi tebi treba da se zahvaljujemo jer ti nama prevodjujes pored tvojih obaveza….:D
Martina (EMDE)
Slazem se
deepika padukone (melani)
😀
Vivian 98
Treba ipak ja vama da se zahvalim sto citate i komentarisete. I sto iako prevod nije detaljan vi ipak hvalite. Hvala vam od srca. 😀 A sto sse tice prevoda i obveza,uskladila sam ja to. Tako da svaki dan prevedem dvije epizode i nije mi nikakav problem.Jos jrednom vam svima HVALA. 😀
deepika padukone (melani)
😀
Vivian 98
Hvala Sindi. 😀 Znaci mi 🙂
Sinderella
Nista,nista, samo istinu zborim
. 😉
Martina (EMDE)
prevod ti je super
Vivian 98
Hvala ti. 😀
Martina (EMDE)
Nema na cemu izvolte I drugi put
Niki
Soraya sretna jer misli da je Aliya zabebila,nekako ne mogu da verujem xD
Sinderella
Dokaz da cuda postoje 😀
Martina (EMDE)
Ali cuda ne traju dugo
Sinderella
Znaci da ovo sad glumi.
Martina (EMDE)
Samo mogu da ti kazem videcemo
Sinderella
Pa sad…ocigledno je da glumi, bar po vasim komentarima,msm vi koji ste vec odgledali seriju..
Martina (EMDE)
Soraya ne glume ali neverujem da ce tako ostati
Vivian 98
Ni ja vjeruj mi. Sta bi sa ovom zenom? Postala od vjestice “svetica”. Sve se neka cuda desavaju. Soraiya se prodobrila,Nafisa i Shaziya se “slazu”, Fahad postao autoritet. Ko zna sta ce se sledece desiti. 😀
Martina (EMDE)
od kad se Barkat pojavila svi su se promenili daj boze da ostane tako
Vivian 98
Slazem se. 😀 Sumnjam da se ostati ovako. Vidjecemo. 🙂
deepika padukone (melani)
i ja se slazem sa tobom…. 😀
Martina (EMDE)
Trajace sve dok se neko ne umesa I unisti sve
deepika padukone (melani)
u to cisto sumnjam…..uvek se nesto desava…jer u svakom dobruo ima i zlo…
Martina (EMDE)
Da ali lepo je dok traje ovi dogadjaji su bas zblizilu Aliyu I Zeina
deepika padukone (melani)
da…mng su slatki….xD
ja
Bitno je da ovako nece ostati…/
Vivian 98
Nazalost. Ko bi bio negativan kad bi sve ovako ostali? 😀
ja
Ima ih..jos koji ce doc..a tu su Nafisa i Sazija../
Martina (EMDE)
one i nisu neke protivnice vec su obe propalice
Vivian 98
Nikad ih nece biti u manjini. Ima njih dosta uvijek. 😀
Niki
Da,cesto nam smetaju negativci ali moram priznati da bi serija bila dosadna da njih nema.Zato mora malo i da se zakuva.Razumem kad producenti ubace jednog negativca zbog radnje,ali kad ih ubace 10 u seriju to mi je haos.
Vivian 98
Slazem se u potpunosti. 😀
Niki
Haha uvek se dobro razumemo :D’
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!