Glumci,  Turske Serije

Cansu Dere-biografija

cansu dereCansu Dere je rodjena 14 oktobra,1980 godine u Ankari u Turskoj.Ona je glumac,model I mis Turske 2000-e godine.Turska  vlada joj je zabranila odlazak na finalni izbor, jer se održavao na Cipru u grčkom delu Nikozije. Kao model, nosila je revije najpoznatijih turskih modnih dizajnera kao što su Hakan Yildirim, Cengiz Abazoglu, Umit Unal, Arzu Kaprol i Ozlem Suer, a nastupila je i na nekoliko modnih revija u Parizu 2002. i 2003. godine.Prema medijama,njen sam lik u seriji unapred obecava uspeh serije.
Nakon diplomiranja u Instanbulu,ona pocinje da glumi na tv-u I u filmovima od 2004 godine.Izmedju 2006 I 2008 godine ona je imala glavnu ulogu u seriji Sila.Glumila je I u nama poznatoj seriji Ezel.Serija je snimana 2009,a ona je tumacila lik Ejşan Ataj.2012-e se pojavljuje I u seriji Sulejman velicanstveni,kao Friuze Hatun.
Zbog svog privlacnog izgleda Cansu je bila u prilici da svoju gostujucu ulogu u seriji Sulejman velicanstveni naplati po epizodi 15 000 evra.
Visina: 176 cm. Horoskopski znak: Vaga.

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Avatar photo

Hej, pozdrav! Dvoje administratora, uz naše izvrsne moderatore, konstantno brine o vama, osluškuje i ispunjava vaše želje! Rekoh dvoje, pa da se predstavimo, moje ime je Igor i zadužen sam za tehničke detalje, njeno Tina i ona je i autor i tehnički asistent. Toliko za sada, čujemo se na sajtu!

5 Komentar(a)

  • VERICA

    Dobro vece.
    Molim Admina da stavi sliku glumca sto u *Sili* glumi Borana, kao i podatke sto idu uz sliku.
    Jeno pitanje: Da li je mozda ovom glumcu glas ne prihvatljiv za produkciju i seriju, pa je njegova uloga nasinhronizovana, ili se varam? Imam takav utisak, kao sto je i u *Sulejmanu* majka sultanija bila nasinhronizovana zbog piskutavog glasa.

    • ja

      Vericice Mehmet Akif Alakurt-Boran aga mi je najljepsi glumac svijeta,..Kako se tebi dopada.? 😉 🙂 😀 😛 <3
      Glas mu je ja msm takav,bas sam nedavno gledala njegov interviju,.. .! 😀 Pozz

  • Danijela

    Veoma retko komentarisem ali glumicu kao i seriju moram. Bez obzira sto mi gluma Cansu Derei ne deluje bas uverljivo serija mi se strasno dopada. Muzika me odusevljava i bas muzika cini seriju posebnom. Cini mi se da nijedna serija do sada nije imala ovako lepu muziku. Ovih par odgledanih epizoda su fantasticne i nadam se da se nece pokvariti nekim dosadnim bespotrebnim scenama.

  • kristina

    ovo je najbolja serija koju sam gledala u zivotu!!!!Boran je neodoljiv a sila lijepa kao andeo i boginja i zivotna zelja mi je da ih upoznam i zivim u naljepsoj drzavi na svijetu TURSKOJ.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!