Dehleez,  Indijske Serije

Dehleez (73. ep.) 25.05.2016. – Asad saznaje da su Arvind i ostali teroristi, informiše Yasha i Abhaya!

On želi da vidi kako njegova žena izgleda. Suhasini dolazi i on prekine poziv. Suhasini ga hvali, Ujak, Appa i Amma hvale Swadheentu.
Abhay grli Simmi: ” Srce mi govori da treba da se oženim ponovo, ko bi rekao da ćeš postati majka..” Ona ode. Asad zove Abhaya i pita ga da ga sluša pozorno i neka ne govori nikome inače će otkazati vječanje. Išao je u Arvindovu kuću i ispriča mu sve. Abhay veli da ostane tamo, on dolazi. Simmi se vraća i pita Abhaya gdje ide. On veli da je važan posao, vratiće se kući brzo. Ona ga pita da se vrati brzo. On je poljubi u stomak i poljubi nju. Veli da će mu nedostajati i ode. Potom kaže Suhasini da će se brzo vratiti i napravi herojski ulazak. Ona veli da je on njihov heroj i zagrli ga. Jaidev ga pita gdje ide, ovaj veli da ide provjeriti pripreme vani. Pohvali Jaideva i Manohara i zagrli ih. Jaidev ga pita da se vrati brzo, zna da ide na posao, dobro glumi. Abhay veli da ga eto brzo. Sjedne u auto i gleda svoju uniformu.
Najava: Abhay govori Asadu da je bila bomba u tom skuter. Arvind govori da niko ne zna ostala dva mjesta, biće eksplozije.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Razgovarajte sa likovima iz serije Dehleez

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

4 Komentar(a)

  • helena

    Hvala bogu sto je Asad barem saznao, postoji mogucnost da ce spreciti tragediju. Ipak je terorizam drugo ime za ljudozderstvo. Vivi, nema tu dugo draga znam da te obaveze uzese pod svoje, ali ti i dalje vredno radis svaka cast, samo tako nastavi. Puno pozdrava za tebeeee.

    • Vivian :D

      Pozdrav Leno. 😀 Hvala ti na lijepim riječima.
      A evo, kao što kažeš, obaveze. A nema ni vas, pa ne mogu sama sa sobom pričati. 😀
      Meni se baš dopada radnja serije i ovaj Abhayev pozdrav sa svima mi ne sluti na dobro. Ali radnja je odlična, ovo je baš dobro osmišljeno. I serija ne gubi smisao.

      • helena

        Nema na čemu, Vivi pa slažem se ne možeš sama sa sobom pričati. Ali, kada god ima vremena ja navratim. Žao mi je što su ovde stranice tako puste, serija je neprevaziđena, ima smisla koncepta. Bez ozbiljnijih propusta. Samo bih volela da se Adarsh i Sweeda venčaju. Pa kako bilo.

        • Vivian :D

          Slažem se sa tobom, baš je serija dobra i ima smislila i nema ozbiljnih propusta. SwadArsh su se vjenčali, ali novi problemi. Ranjeni mi omiljeni likovi.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!