Dil Se Dil Tak 154. ep.-Part i Teni su zaglavljeni u kupatilu, Šorvori je ljuta!

Indu potvrdi, klimne glavom. Mohini krene da drami i priča: ,,Ja sam udovica. Kako da pričam o venčanju svoje ćerke sama?” Indu joj prilazi i teši je: ,,Pojni, ti…” Mohini odgovara: ,,Ti znaš Rišabove roditelje dobro? Vi ste odlični prijatelji, zar ne?” Indu potvrdi. Mohini je zamoli: ,,Onda, molim te, pričaj sa Rišabovim roditeljima o Seđalinom venčanju sa njim.” Indu obećava: ,,Ne brini, nisi sama, ne govori tako. Naravno da ću popričati sa Rišabovom majkom.” Mohini se nasmeje i uhvati je za ruku: ,,Hvala ti, Indu. Ali… znaš da su mi sreća i mir otišli iz života… onoga dana kad mi je muž umro. Zato mi je sada sva sreća u Seđalinoj sreći. Indu, obećaj mi da ćeš spojiti Seđal i Rišaba.” Indu gleda. Mohini pruži ruku i pita je da to obeća. Indu je uhvati za ruku potvrdno, obećava. One se smeju. Indu joj kaže da će je Rišabova majka poslušati, ona joj je dobra prijateljica.
Nastavak na sledecoj strani
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Razgovarajte sa likovima iz serije Dil Se Dil Tak
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
2 Komentar(a)
Maya
Sledeća epizoda će biti baš uzbudljiva.
Šorvori je potpuno u pravu. Jeste glupo što sumnja u Parta, ali nakon svega što je videla ovih dana svako bi uradio isto. Part je isto glup. On zna za Tenina osečanja prema njemu i pored toga se usred noći prska vodom u njenom kupatilu. Gluposti. Onda joj pipa stomak… Kao da joj indirektno daje povoda da ga ona voli. To je radio od samog početka serije, a evo, nastavlja sa tim.
tasa
Moram da se slozim za Partha,on stalno daje povoda Teni da ga voli i sve se vise zaljubljuje u njega,tako je bilo od pocetka,on kao da ne vidi sta radi,on to radi nesvestno,ali ipak bi trebao drzati neku distancu sobzirom da zna za Tenina osecanja.
Opet i Sorvori jeste u pravu ali ipak mislim da trebe mirno razgovarati o svemu a ne praviti scene,nadam se da nece upropasitit njen lik.
Ali ipak i ona je do nekle tu kriva,ona je dopustala tu neku privazenost Patha i Teni,setimo se samo kada se svo troje zajedno grile,pa gde ona i Parth tu i Teni.
Opet ima mnogih koji krive Teni,ali iskreno ja najvise krivim Partha,da joj nije dao povoda ona se ne bi zaljubila.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!