Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 27. deo
Dnevnik po kome je radjen deo Odbacene,  Fanfiction nastavci

Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 27. deo

9

Miti čim je otišla na večeru stigao je Kana i bilo mu je žao što on nije mogao da bude Miti pratnja, ali bio je i umoran da bi naknadno otišao. Presvukao se i Damini mu je postavila da večera. U toku večere oglasilo se zvonce i Damini se iznenadila kad je ugledala Akaša i pitala ga otkuda on i kako je smeo da dođe.
Akaš: “Ammo, idem iz Aatishgartha, nešto sam saznao i hteo sam da to kažem Kani.”
Kana: “Šta ti meni imaš da kažeš?”
Akaš: “Kana, moramo da razgovaramo.”
Damini: “Dobro, uđi Akaše. Miti nije tu, ali ne možeš dugo ostati. Hajde da večeraš, sigurno si gladan.”
Akaš: “Jeo sam uz put, nisam gladan.”
Seo je na trosed i rekao da ce sačekati Kanu dok večera. Kana je ustao i rekao da je završio večeru, neka mu kaže šta ima i onda neka ode.
Akaš: “Od ujaka sam saznao da je ona palata u Aatishgarthu palata tvojih i Nandininih roditelja i samo vi imate pravo na nju.
Kana: “Mene nikakva palata ne interesuje, ja sam dobio nasledstvo od mog dede Četerđija, a palatu neka uzme tvoja ljubavnica, sa kojom imaš dete. Razvedi se od moje sestre i sa svojom ljubavnicom i vašom ćerkom lepo idite tamo i živite.” (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4 5 6

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

One Komentar

  • Mahpeyker Kosem Sultan

    Volela bih da Akaš zavoli drugu u inat ovoj Miti!
    Kakva je to žena !? Malo voli jednog,malo drugog…
    Treba je Akaš svesno prevariti jer bolje nije ni zaslužila.

    Glavno da se babuskara Ekadiš našla prozvanom da drži moralne pridike protiv Akaša i da su ona i Miti postala ” majka i kćerka”!

    Miti će naravno svim neprijateljuma Banuu,Ekadiš oprostiti ali Akašu koji je iako je pogrešio stvarno kaje neće?

    Pa nek joj je sa srećom sa ovim Amanom.Koji probleme rešava tako što beži! Gde je bio kad se Miti prvi put razvodila,gde kad je upucana,kad je osuđena!
    Gde je bio taj svetac Aman tad!? Glavno da će se sad kao lešinar pojaviti da iskoristi to što je Miti zbunjena zbog Akaša.
    Ja ne prihvatam da je ona njega prestala voleti,verujem da je samo zbunjena.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!