Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 46. deo
Miti: “Profesore, o kome pričate?”
Profesor: “O tebi Miti, i tvom momku. Miti i ja sam bio momak, a sad sam i roditelj i sve razumem. Da li bi htela jednu pesmu da mi otpevaš, ako je znaš, može i refren?”
Miti: “Koju pesmu?”
Profesor: “Vrana”.
Miti: “To je teška pesma, ali probaću samo deo koji često pevam kući.”
Miti je zapevala: “Evo ti vrano, moje telo puno ožiljaka, možeš da se nahraniš njime, jer ono jeste telo mrtvaka… ali poštedi mi oči, jer u njima još tinja nada da ću videti svog dragog… ja želim da idem sa Amanom, Amanom, Amanom, Amanom, Amanom, ja sam postala on, on je u meni, ja u njemu, ja samo želim da pođem sa njim.”
Profesor se nasmejao: “Bravo Miti, ti si sad otkrila o kome smo večeras pričali. Da, to je Aman Verma. On je tu, video sam ga. Ustani Amane!” (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!