Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 84. deo
Dnevnik po kome je radjen deo Odbacene,  Fanfiction nastavci

Dnevnik po kome je rađen deo “Odbačene” – 84. deo

www.youtube.com

Patio sam jer te više volim i od svoje majke i više od svog života. Miti, zbog tebe sam skakao u vatru, skakao bih i u vodu, da sam znao da si upala u reku, ne bih ti dozvolio da stigneš u Pakistan. I u Pakistan sam stigao ilegalno bez dokumenata, kada sam saznao da si tamo. Nisam mogao da čekam tri dana da dobijem pasoš i vizu, bio sam mnogo zabrinut za tebe, jedva sam čekao da te nađem! Plašio sam se da te zauvek ne izgubim!”
Miti: “Akaše, granica je bila dobro obezbeđena, kako si uspeo da je pređeš ilegalno? Kako se nisi plaši? Videla sam kako su prošli svi koji su je prešli ilegalno.”
Akaš se nasmejao blago: “Kada ljubav preovlada tvojim bićem tu straha nema, išao sam na sve ili ništa. Znaš Miti, na vojnoj obuci sam bio graničar i tu sam dosta naučio i saznao na koji način su ljudi prelazili granicu. Veruj mi, onaj graničar me nikada ne bi otkrio da mi iz džepa nije ispala tvoja nanogica, dok sam visio ispod kamiona zakačen. Ta nanogica mi je mnogo značila i uzeo sam je pre graničara i tako sam se otkrio. Kamion je krenuo i ja sam uspeo da se izvučem i kroz šumu sam stigao do naselja u kom si ti bila. Miti, sve što želiš ja ću ti reći, više između nas ne sme biti tajni.”

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Picture source: www.youtube.com

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

One Komentar

  • Mica<3Veer

    Posto vise ne sme biti tajni, pretpostavljam da je i the priznanje blizu, ajd se prekrstimo, da nam bog pomogne, neki ce sigurno preteknete, neki i necemo…pa cemo posle da vidimo

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!