Ek Tha Raja Ek Thi Rani (119. ep.) 06.01.2016. – Gayatri pronalazi amajliju i pita Raj Matu za istinu!
Pandit pita Raj Matu da donese nesto sto pripada Rana ji-u sto mu je dao otac.Raj Mata odlazi da donese.Tamo,Gayatri pretrazuje Raj Matin ormar i trazi amajliju i nalazi je.Ona je otvori i ugleda Sartajevo ime koje je napisano krvlju.Ona je sokirana.Raj Mata ide hodnikom,nalazi cuvara i kaze mu da uradi pripremu za pooju.Gayatri cuje to,sokirana je i odlazi.Raj Mata pronalazi ormar i police otvorene i pita se ko ih je otvorio.Ona uzima amajliju i razmislja kako ju je ona licno snazno zatvorila.Gayatri je sakrivena iza zida.Ona se pita zasto Raj Mata drzi amajliju sa Sartajevim imenom tako sigurnom,misli kako joj Raj Mata moze reci o toj istini ili lazi. Ona je prati kada ona(RM) ide kroz hodnik.Rana ji je zaustavi.On otvori njenu ruku da joj pokaze ukras za nogu i pita sta je njen ukras za nogu radio u zatvoru.Cuvar ga je pronasao tamo.Gayatri je bez teksta.On je pita zasto je isla protiv njegove odluke.Gayatri kaze da oseca da Rajeshwari ne govori istinu,cak je odbila da ide na pregled kod doktora.Rana ji kaze da kada su rane duboke,mnogo boli.On je pita zasto je sumnjicava i zasto zeli da dokaze da Rajeshwari gresi.U koga ona ne veruje,u njega ili njegovu pravdu. Gayatri misli o Sartaju i njegovim upozorenjima a onda o amajliji.Kaze da mu veruje ali sta ako pocini nepravdu. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







10 Komentar(a)
Nina
Poslala sam novu epizodu.Sokantno do kraja.Unistise Ranin lik,ispade da je sin od prostitutke i razbojnika Sartaja.
Mica<3Veer
slomice ga to, ali meni je drago sto lik RM nisu srozali…
Nina
Slazem se,ovako je RM ispala velikodusna i dobra jer je spasila dete ali opet krivo mi je zbog Rane,uticace mnogo to na njega.Zar su morali toliko da srozaju lik da je tako niskog porekla a dosao do kralja.
Mica<3Veer
da, sto se toga tice, stvarno je preterano, nije mi samo jasno sta planiraju dalje, sad nas ceko samo crnilo… ponekad se pitam zasto sid cuti na sve ovo… sto se babetine tice znam kako ti je ja ne znam sta ta zena treba da odglumi ubuduce pa da mi postane makar malo simpaticna da je bar mogu podneti na ekranu
mirsada
Mici, još si tu, u toku sam događanja čitajući epi, mislim posle ovoga saznanja da ću prestati, nekako mi krivo zbog lika Rane, onako jak i čvrst karakter ispočetka a šta uradise sad, serija uopšte neide kako se očekivalo zato je trp 1,7.
Mica<3Veer
ovde sam… mada sad trenutno radim na tome da vas stignem sa udovicama, vidimo se tamo za koj dan
Nina
Istina da joj svaka cast sto moze da glumi takve negativke ali opet ovaj lik mi bas ide na zivce.Krivo mi zbog Rane sad ispadose Laksh i onaj njegov otac plemenitijeg roda i zakonski naslednici prestola.
Mica<3Veer
sad mi krivo sto napadoh RM juce… sad mi nekako jos draza
Nina
Kada vidim onu babetinu u najavi,tacno mi nije dobro i zaista se divim RM na njenoj hrabrosti i na svemu sto je uradila za Rana ji-a.
Jeca
UBAČENA NOVA EPI 🙂
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!