Ek Tha Raja Ek Thi Rani (131. ep.) 22.01.2016. – Bari Rani Maa hoće da se osveti Rajeshwari!
Rajeshwari razmišlja gledajući Avdeshovu sliku da nije mogla da ispuni njegovu poslednju želju, ali osvetiće se Rana ji-u i Gayatri. Bari Rani Maa dođe u sobu, ona kaže da ju je jedan njen bol doveo od prosjaka do kraljice. Rajeshwari baci šrapnel na nju. Bari Rani Maa se spasi, pita je da li je poludela. Rajeshwari kaže da to nije bio nišan, to je bilo upozorenje. Bari Rani Maa kaže da joj je ona dala to perje, Rajeshwari je upozori da ona nije mrav već nagin (žena-zmija). Bari Rani Maa kaže da kad se leti, mora se zapamtiti da ako se priđe suncu, ono spali perje. Rajeshwari kaže Bari Rani Maa da ona podešava sunce sad. Bari Rani Maa pita Rajeshwari šta joj se desilo. Rajeshwari kaže da ju je bratovljeva smrt oslobodila, sad nema šta da izgubi. Ona kaže Bari Rani Maa da je odlučila da bude igrač sad, bila je sa njom (Bari Rani Maa) jer je morala da se osveti za smrt svog brata; ali sad je igra odigrana. Doda da je od nje (Bari Rani Maa) naučila da raspolaže igračima posle plana. Hvali se da je ona sad kraljica Amirkota, mora joj ona (Bari Rani Maa) biti pred nogama kao i svi ostali, a potom gurne Bari Rani Maa na pod. Ona kaže da je sad ova marioneta uzela konce u svoje ruke. Potom ode. Bari Rani Maa razmišlja da je dobro nanišanila, ali to je moralo da pogodi njene noge. Razmišlja kako mora da vrati tu strelicu natrag. Ona je njoj dala pohlepu trona. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







13 Komentar(a)
Mica<3Veer
BRM je gajila zmiju u nedrima i drago mi je sto joj se ovako vraca…
Irma
Ja ovu Rajasvari ne podnosim ali mi je toliko bilo drago kad je gurnula BRM na pod, da to nemogu ni opisati… Ja mislim da ce Raj Mata spasiti ovu situaciju sa Gayatri i Sartajom…
Mica<3Veer
nece, kao i uvek bice to gaja i to uz sartajevu pomoc, jos uvek ne znam kako…
Irma
Uvek nas iznenade sa po necim, i serviraju nam nesto sto mi neocekujemo.
mirsada
Tačno, čitala sam par spojlera, ona kobejagi rijesi sve ali sa zakašnjenjem dok Rana nezabrlja.
Jeca
Jao, i meni isto…Sve po zasluzi.
mirsada
Jesi li vidjela najavu, opet će Gaya plesati na Rayeschwarinom i Ranininom segnetu,strasno.
Mica<3Veer
meni nije to ono najgore, najgore mi je sto se kao i uvek sve vrti oko nje, ne znam po cemu to ona zasluzuje da toliko prednjaci…
mirsada
Pa i nije baš uredu, sad je treba kao žaliti, ona najpametnija i njene odluke najispravnije, ne sviđa mi se.
Mica<3Veer
pa to ti kazem, gori su nego sto je bilo s miti u odbacenoj… iskreno, ne mogu je ni zaliti, ona zabrlja ona resava ona ovo ona ono a rana vecito ispada malouman, nije fer, mislim da bi i DD mogla malo da spusti loptu pa da kaze cekajte ljudi ne mogu sve ja
Irma
Pa gde si ti, ja sam mislila da vise ne pratis ovu seriju, ovi vise neznaju sta ce da nam prikazu pa nam serviraju vec vidjeno.
mirsada
Neznam zašto ali još uvijek čitam i neke scene pogledam, i mogu ti reći da su scenaristi za svaku osudu, najviše sam očekivala u ovoj seriji da prikažu Ranu jakog i sposobnog muškarca kad ono ode kontra, tako da nisam odusevljena uopšte , serija je bukvalno bezveze, bezveze likovi dolaze i nestaju, Gaya dominira. …….
Irma
Ni ja nisam posebno odusevljena sa razvojem serije, ali prevod citam redovno, nesto me vuce da vidim sta ce dalje da bude, preslo mi u naviku da procitam svaku novu epizodu.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!