Ek Tha Raja Ek Thi Rani (140. ep.) 04.02.2016. – Raj Mata ismijava Rajeshwari!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (140. ep.) 04.02.2016. – Raj Mata ismijava Rajeshwari!

6

Bari Rani Maa govori Rajeshwari da je Haseena drugo ime za nju,kruva je ustvari sindur na njenoj glavi. Kokila donosi krunu,Kunwar se smije. Bari Rani Maa gleda kratko jer Raj Mata stavlja to na Rajeshwarinu glavu. Rajshwari namiriše nešto loše i pita kakv je to smrad. Bari Raani Maa veli da je to Haseenina kruna,imaće miris. Rajeshwari upita ko je Haseena. Raj Mata veli da je to najdeblji konj njihove štale,njihova prodica je u njihovoj štali generacijama. Govori Rajeshwari da ne ide u štalu sa tom krunom,šta ako je Haseena zatraži nazad. Svi se smiju i napuste sto. Bari Rani Maa dolazi do Rajeshwari i govori šta je trebala uraditi,kada Rajeshwari nosi tu konjsku krunu,treba li joj donijeti travu. Veli da je upozorila,ali sada mora da uradi nešto da je podanici Amirkota prihvate kao kraljicu.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Najava: Rana ji govori sveštenicima da ako je to za mir Amirkota,on će učiniti taj korak. Stavi narukvicu u Gayatrinu ruku.

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

4 Komentar(a)

  • helena

    Rana-ji nije mogao izdati Gayu, on je voli previse, a ova BRM je pravi davez vestica, ne mogu je podneti, jadna Gaya opet je lazu i provociraju, ljubav ce na kraju pobediti, barem se nadam. O ovoj drskoj Rajeswari necu nista govoriti, ona za mene i ne postoji, pravo zlo od zene, ali nece uspeti kralj i kraljica ce ostati zajedno do kraja : )

    • Mica<3Veer

      ma sve to manje-vise, to smo sve znali i pre, ali trenutno ne mogu da se oduprem utisku o BRM-tinom pojimanju ljubavi, pazi, da bi se videlo da si uzivala u prvoj bracnoj noci, treba da imas ogrebotine treceg stepena na telu, a pazi jos i ovo, ko je u ovom slucaju trebao da napravi te ogrebotine, trebao je da ih napravi isti onaj rana, koji bi na samo jedan gajin treptaj otisao da se ubije, a ne bi ni pitao zasto, jeste, jeste, znas kako je to uverljivo…. ne znas da l’ su izasli iz bokserskog ringa ili iz spavace sobe… i da, kao slag na tortu, dolazi rajeswarina opcinjenost jednom takvom noci, pa ko normalan moze biti opcinjen necim takvim?! vidi, prva bracna noc, i uz sav strah/uzbudjenje i bol koji su neminovni, tebe neko jos i ovako krvnicki da izgrebe po ledjima, a ti me jos i ubedjujes da si uzivala, ma da, kako da ne… ja bi brate mili zvala upomoc, kakvo crno uzivanje 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!