Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (202. ep.) 02.05.2016. – Gayatri je mrtva,Raj Mata bježi daleko sa Gayatrinom kćerkom!

page 3

Rekla mu je da je bilo mnogo šansi,jednom je Bari Rani Maa sjela na tron,drugi put Avedesh,a treći put je Bari Rani Maa opet preferirala Kaala,a ne njega. Kunwar spusti mač. Raj Mata veli da su oboje izgubili svoju djecu,ovo dijete je njena jedina uspomena na Rana ji-a. Bari Rani Maa nikada nije prolila suzu zbog Laksheve smrti,ona voli samo sebe. Još mu je rekla da ona (RM) voli svoju porodicu,on može nešto dobiti,ali neka ostavi dijete živo,obećava da će otići daleko od ovog mjesta. Kunwar joj preda dijete,Raj Mata ga pohvali što je bio pravi Rajput. Kunwar je upozori da ode daleko,na mjesto gdje je nepoznata. Raj Mata mu obeća da će biti mrtva za ovaj svijet. Daje mu komad tkanine djeteta ,Kunwar je tjera da ide.
Lakhan i Raj Mata putuju noću,Raj Mata nazove svoju unuku kao Gayatri (valjda) ,Lakhan je zove Rani.
Najava: Rani se igra sa djecom na ulici,oni je bodre.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

5 Komentar(a)

  • kati

    Dobro jutro, napokon Kunvar napravi dobro djelo, Zar nije mogo sam da skonta kakva mu je majke, neko drugi mora da mu otvori oci. Nadam da vise nece slusati BRM i da ce malo pomoci Swarni

    • helena

      Kao sto sam i rekla, Raj Mata mora pobeci sa unukom, sto dalje,ali ako dete ikad bude imalo hrabrosti i normalnu sudbinu osvetice se za sve, obicno je tako, kraljevici moraju da beze zbog prestola i nasledstva.

  • Irma

    Ostadosmo mi i bez kraljice, Gayatri je ispala prava junakinja, ja sam celu epizodu preplakala… Sad nas ceka taj skok u godinama, bas da vidimo sta su nam priredili…

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!