Ek Tha Raja Ek Thi Rani (264. ep.) 27.7.2016. – Jeewan kaže Raji da će Rani biti njegova!

Raja mrmlja da mora da ga podseti (Jeewana) opet na njegovu vrednost, Jeewan mu kaže da ne zaboravi da je ovaj projekat hotela dobio uz prosjačenje. Pogleda Rani i kaže da je ona njegov prijatelj. Raja ošamari Jeewana i insistira da će on raditi sa Rani šta želi, neka ga zaustavi ako može. Jeewan ustane spremajući se da napadne Raju, ali Rani ga zaustavi rekavši da Raja nije vredan Jeewanove tuče. Raja je iznenađen/dirnut Raninim stiskom Jeewanove ruke i odvuče Rani. Jeewan uhvati Rani za ruku i pita Raju gde je odvodi. Raja kaže tamo gde želi, Rani je njegov zaposleni. Jeewan kaže da je Rani njegov prijatelj. Raja kaže da je ona potpisala ugovor sa njim. Jeewan ponovi da je ona njegov prijatelj. Obojica vuku Rani na svoju stranu. Rani uzvikne u bolu i zatraži da je puste, Jeewan popusti stisak. Raja je uvede unutra.
Jeewan dođe u radnu sobu i kaže Kaalu da je pogrešio što je dao ovaj projekat Raji. Raja dođi smejući se i ismeva Jeewana što je ostavljen iza, on dolazi nakon što je Kaal otišao. On više nije u gradu, šta će on (Jeewan) sad uraditi. Pita ga da li je mislio da će postati Ranino rame za plakanje, to se neće desiti jer su Ranin smeh i njene suze samo za njega (Raju). Rani pripada samo njemu. Jeewan pita šta je ovo, je li on dete; upozori ga da će onog dana kad se njihov otac vrati i projekat hotela i Rani pripadati njemu. Raja razmišlja da Rani nije svesna gde je uhvaćena, moraće da plati za sve što je on patio.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Gledaćete: Raja opet pokuša da se približi Rani, Rani ga opet odgurne upozorivši ga da će izgoreti ako je opet dodirne.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






14 Komentar(a)
helena
Ovde je sasvim očigledno, da kreće rat među braćom. E baš da vidimo šta ćeš sada Rajo!!!! Rani voli Raju,ali on je nju izdao, i hteo samo osvetu. Jeewan iskreno voli Rani, i zaslužuje da mu barem pruži šansu, d adokaže svoju ljubav prema njoj. Ali ona zbog Raje sada ne veruje nikome, ipak s ene zna ko je moj no. 1
Irma
Dva princa se bore oko jedne “sluzavke” a ni neznaju da je ona princeza te palate i jedini naslednik toga dvorca… Meni je ovo sa Jeewanom bas zanimljivo, u ocima mu se vidi da mu je iskrenio stalo do Rani, kada su je vukli oboica na svoju stranu ona je vrisnula i zatrazila da je puste, Jeewan je osetio njen bol i istog trenutka pustio njenu ruku, u ocima mu se videlo da ga jednako boli kao i Rani… A Raja hoce da pukne od muke sto je Rani zaustavila Jewana da se tuce sa njim, kako ga je dohvatila za rame i ruku, Raja hoce da pukne od ljubomore, i po tome se odmah vidi da mu je stalo do Rani inace bi bio ravnodusan, njegovo ponasanje nepokazuje mrznju iako on govori da hoce da joj se osvet, meni to vise lici kao da se on bori sam sa sobom i nezeli da prizna da je zaljubljen u Rani…
helena
Jeewan iskreno voli Rani, to se vidi iz aviona. samo što Rani zastupa stav prijatelja prema njemu, ali ko zna možd aizmeđu njih bud ebilo nešto više. Ja se nešto stvarno mislim da si u pravu, Raja samo ljubomoriše i kao većina ponosnih muškaraca odbija da poveruje da se iskreno zaljubio u “služavku”. Takvi su nam zavodnici i razmaženi prinčevi, ali ja sma odmah posumnjala da mu je osveta samo izgovor da ne bude blizu nje. Kao ne voli, a ovamo ludi pri pomisli da će njegov brat da poseduje možda njegovu voljenu. Strast i ogromna ljubav u očima se nazire ovoj priči, posle svih silnih gluposti u ovoj seriji, ponovo je interesantna i mnogo bolja nego kada je Drašti ili Sidart, meni je Raja baš baš sladak, a Rani zna se moja dušica.
Irma
Ti kao da mi citas misli i pises komentar, u potpunosti se slazem sa tobom, meni je trenutno ova serija najdraza, zaplet serije mi se bas svidja i kao sto ti rece posle svega sto su nas zamarali i mucili sa nekadasnjim epizodama ja sad ponovo jedva cekam novu epizodu sa nestrpljenjem.
helena
Ne čitam ti misli, nego imamo slična mišljenja, lepo s eslažemo i dogovarmao : -). I ja jedva čekam nove nastavke, da vidim šta će biti dalje. Nekad su tako bili smoreni zapleti, a ja sam pratila zbog Drašti jer je cenim i poštujem, tugovala sam kada su umrli Rana i Gayatri, ali sada vidim da to nije loše, jer su ostavili prostro za genijalce, koji su mnogo bolji u drugoj etapi. Nego, ti možda znaš bolje,jer ova serija još uvek vuče istorijske korene, ili su sve izmenjali???
Irma
Znas, dobro si me podsetila da je ova serija pocela da se snima po istoriskim dogadjajima, samo sto ja pojma nemam da li se to i dalje primenjuje ili su izmenili scenario, a sto se tice smrti Ranaija i Gajatri, to su bile dve najbolnije i najtuznije epizoda u celoj seriji, meni su se suze same salivale, bol je pogadjao direktno u srce.
helena
Mislim da su išli po istoriji al samo na početku. Sada sami dopisuju zaplete i silne peripetije. Jeste to bilo bolno, ali gde se jedan život, završava drugi počinje, to je primer za ovde.
Irma
I to sto kazes, vreme se nezaustavlja.
helena
Ne niko ne može zaustaviti vreme, godine samo lete, vreme prolazi.
Irma
Ti si draga i poeticna postala.
helena
Mislim da sam u suštini i uvek sadržala tu osobinu, ali izgleda tek sada dolazi do izražaja : -)
helena
A zašto nisi, samo nema šale, mor aodmah direct. Hahaha
Irma
Hahaha… srce si
helena
: – )
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!