Ek Tha Raja Ek Thi Rani (95. ep.) 03.12.2015. – Wilkinsons upuca Rana ji-a!
Ek Tha Raja Ek Thi Rani,  Indijske Serije

Ek Tha Raja Ek Thi Rani (95. ep.) 03.12.2015. – Wilkinsons upuca Rana ji-a!

1

Kunwar i Wilkonsons gledaju ovo zajedno. Kunwar kaže da je dobro što je on (Wilkonsons) pozvao Rana ji-a na Dak Banglowa a onda ga i kidnapovao. Wilkinsons kaže da ne može zvanično da ga učini kraljem, ali može uraditi to nezvanično.
Gayatri dođe do Raj Mate i zabrinuta je, kaže joj da se nešto loše dešava Rana ji-u. Raj Mata joj kaže da je to samo njeno razmišljanje, poslala je Bari Rani Maa daleko od njegovog života.
Rana ji ode sa otmičarima, saplete se i udari glavom o kamen, povredi se.
Gayatri kaže da joj njeno srce govori da Rana ji nije dobro.
Kunwar dođe u sobu, kaže Kokili da je mač na Rana ji-evom vratu. Kokila ga pita kad će ga ubiti.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Laksh i Swarna sede zajedno, Laksh skloni nož iz njene ruke. On kaže da je opasno da joj se da nož, on je rekao svima u palati da je ta povreda na njenoj ruci zbog narukvice. Cheetah posmatra sve ovo. Swarna pita Laksha zašto je tako zabrinut ovog puta, on je muž i ne bi trebao da pokušava da bude njen Parmeshwar (Bog). Laksh kaže da je on đavo, ako još jednom ode kod tog Lakana, neće ih poštedeti oboje. Swarna je zabrinuta i moli Cheetaha da se drži podalje. (NASTAVAK NA SLEDEĆOJ STRANI)

 

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Ja sam vaš moderator Jeca, družili smo se i na starom sajtu. Želim vam prijatan boravak na sajtu!

17 Komentar(a)

    • Nina

      Bas,slazem se.Rana ji je stvarno kukavica.Gayi nije problem da ode preobuce se kao vojnik i ide za svog dragog do smrti ako treba a on na prvoj prepreci,gotovo…Sad da se ne pojavi taj novi lik Gayu bi komotno mogli ubiti pored takvog muza.Zaista kad god pocnem da mu verujem malo i da kazem da je dobar on me opet razocara.Sa njim nikada nisi nacisto.

        • kaca

          Goco ,on nije sam, ima vojsku,ima iskustvo u ratu ,ima pamet ,al dzaba sve, kad se on sa tim ne zna sluziti.

          Kazu Bog kad dvoje zdruzuje,spaja dvoje koji se dopunjavanju,sta nema jedno, ima drugo i obratno,al kod ovog naseg Rane ima punoooo toga sto treba nadopuniti,jadna Gaya sa njim.

      • mirsada

        Kaca i Indijci se žale zasto su kralja predstavili takvim slabicem, meni žao, to je prvo a drugo, trenutno samo pročitam epi, nepodnosim previše brutalnosti, i nemogu to da gledam, a ovdje već to duže traje, serije gledamo da se opustimo i uživamo u nekim lijepim i sretnim dogadajima, da propratimo epi sa osmijehom a ne napete pa čak i sa suzama, ovo stalno kidnapovanje i borba za život mi se nesvida. Trebali su seriju nazvati, Borba za tron.

        • Goca

          Mirsada potpuno sam te razumela šta si htela i u stvari mislila i rekla. Stvarno serije trebaju da nam legnu i da nas opuste, ali u stvarnom životu nije sve tako. Ili ja nisam nešto dobro videla ili razumela, a vidim da spominjete princa kao slabica. On je sam, a bandita je više cak je i ranjen, gde je njegova greška, kad su svi naoružani vatrenim oružjem.

          • mirsada

            Znas sta Goco, svako vidi drugacije, na pocetku serije je bio jaci i cvrsci i oprezniji, imao je stav, znas kako je stitio Gayu kao kraljicu bez obzira sto je nije prihvatio kao zenu, po meni je postao strasno neoprezan i zato upada u probleme, zna ko su mu neprijatelji, oni rade sta hoce i kako hoce on nema pojma sta mu se u susjednoj sobi dogada, padaju nevine zrtve, on mora sve sumljive osobe drzati na oku, ima svoje ljude, ipak je on kralj.On mora sve provjeriti i istinu i laz, a ne da mu zena glumi da je mrtva da bi mu otvorila oci. Kako ce pomoci narodu kako je dosao iz rata bori se svojim licnim problemima a uz to mu i supruga prolazi jos gore.Sve probleme koje je imao u dvoru nije nista sam rijesio, zeljela sam da vidim jakog kralja, ozbiljnog da ga se neprijatelj plasi dok mu ime cuje, sa druge strane sam zeljela da vidim supruga svilenog srca.

          • Goca

            Mirsada sve je tako kako si navela, ali nešto bih i ja dodala možda i nisam u pravu. Ali Rana ji je bio 6 god, u ratu. I kad je došao iz rata sigurno je želeo da se malo odmori.Ali videla si šta mu se sve izdešavalo. On može da sumnja, ali nema dokaza da bi svoje neprijatelje osudio i kaznio. Videla si babinog sina kako se ponašao, on je spreman i rođene majke da se odrekne da Rana ji ne posumnja u njega. Izigrava njegovog vernog brata, koji mu je lojalan, kao da ga osudi i da sumnja u njega. Asve ce se karte okrenuti i zaigrace i on kao ratnik kad bude siguran ko mu je neprijatelj. Valjda se Rani smucila više borba jer je rat dugo trajao i želi da se malo odmori i skupi snagu da su suprostavi pravim neprijateljima, to su Englezi koji pljackaju njegov narod, a od svih dešavanja on nikako nestiže.

          • mirsada

            Pa zato ti i kažem, sve sto mu je sumljivo mora držati pod kontrolom, i mora biti oprezan bez svojih pratećih naoružanih ljudi ni metra dalje od palate sam, okruženje mu je opasno, osim Engleza domaći izdajnici i oni što sa njim jedu za istim stolom, mogao je sad naučiti šta mu je radila BRM, osoba koju je najviše volio, cijenio, poštovao i vjerovao.

          • kaca

            Tako je Mirsada,sad sam nasla dio prevoda sto je Rani ,baba rekla i moram reci da mu je dobro rekla ,iako mu je smrtni neprijatelj i niko od nas je ne voli,rekla mu je nesto sto je on trebao da uzme za ozbiljno.

            Jos bi dodala ovi pisci i scenaristi su ubrljali stvar sa Ranom da ne moze biti gore.

            Evo dio sto je baba rekla Rani:

  • Mica<3Veer

    ovo je da covek poludi, taman se resismo jednog sataniste evo ga drugi… ja vise necu da pretpostavljam ocigledno mi to ne polazi za rukom 😀 sto se ranine slabosti tice-bio covek u ratu a ne moze da pogodi metu u pokretu i to na cistom terenu, sta vise da kazem?

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!