Fanfiction nastavak ” Odbačene” – 33. epizoda – Trenuci kada se ljubav postavi iznad svega

Rani : Ristev? Jesi li ti zaljubljen u mene?
Ristev : Fascinirala si me od prvog susreta. Ona drskost, snaga lepota… a onda svi nasi zagrljaji. Onaj poljubac. Zar bih te poljubio da nisam zaljubjen u tebe?
Rani : Zatecena sam, ja sam mislila da ja tebe,da me dozivljavas kao razmazenu i drsku.
Ristev : I dozivljavam te, ali mislim da sam se bas zato zaljubio u tebe.
Rani : Mislila sam da to odbija ljude od mene (smeh).
Ristev : A ti, sta ti osecas prema meni?
Rani : Kad god se rastanemo nesvesno me uhvati neka mala tuga. Jedva cekam da te vidim ponovo. (Ristev joj rukama obuhvati lice). Slusaj, vec sam jednom bila prevarena, molim te, nemoj me i ti povrediti.
Ristev : Ne bih te ni u mislima mogao povrediti, ali ako te na bilo koji nacin povredim neka me boli duplo vise nego tebe…
Kraj 33. epizode
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






5 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Al je ovaj Manav ostar I stalno voli da se ljubi nigde nema Ice nikako nju da spomenes
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Bice I nje.Neki likovi ce tek u kasnijim epizodama doci do izrazaja. Sto se tice Manava on je zamisljen kao skoro pa neustrasiv I u smislu ” sta se mene ticu gradske price”.
U kasnijim epizodama dovodim Drashti Dhami I Prats Benerdzi.
Nadam se da vam se svidja nova vrsta naslova.
Nece vise biti : ” Ovaj lik je uradio ovo ” nego ce to biti recenica koju je neko izgovorio ili neki naslov koji bi opisao kljucnu radnju.
Ica ce bit I zastupljenija u delu kada prodje 3 godine.
Evo malo sam I izspojerisala
Martina (EMDE)
Jedva cekam nastavak sve je super
ja
Bas sam se pitala gdje mi je Prats AHAH xD Bice prezanimljivo.. 🙂 Ona je najj glumica.. :**
ja
-Ali ako te na bilo koji nacin povredim neka me boli vise nego tebe ….-
A joooooj :***** Svidja mi see xD
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!