Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 42. epizoda – Ponisticu zelju vaseg Boga!

Manav : Izvini, tetka, ali kao stariji brat zahtevam postovanje. Mene je Namik znao s vremena na vreme iznervirati, ali se nikad nisam drao na njega. Elem, Arnave, ja znam sta bih uradio kada bi neko rekao nesto protiv Mukte i Visnua. Sigurno ne bih reagovao kao sirova seljacina.
Sankrant : (Arnavu) A ti si bas tako uradio. (Arnavu je neprijatno.)
Ambika: Prestanite da ga napadate! Zar ce onaj covek da napravi razdor medju vama!? Arnav nije imao losu nameru!
Manav : (Spusti pogled, ustane i pridje Arnavu) : Oprosti, reagovao sam isuvise grubo. Znam da si imao ispravnu nameru ali, radio si to na pogresan nacin. U ocima ostalih ti si ispao neodgojeno deriste. Zbog koga?
Sankrant : Dobro je, zaboravimo na to.
Lakan je bio u dnevnoj sa malom Guli koja je htela da se igraju.
Lakan : Avni ( sluskinja)! Avni!
Avni : Izvolite?
Lakan : Kad planirate da uspavate ovo dete?
Avni : Nece spavati dok joj se roditelji ne vrate. (Guli Lakana udara plisanim zmajem po grudima.)
Lakan : Hajde igracemo se! (Uzme joj zmaja, digne ga uvis i pocne ga spustati prema njoj) Ja sam strasni zmaj, otecu princezu, hahahaha!!!
Guli se nasmeje, Lakan smeksa, te se i on pocne smejati. Lakan se “otima” sa Guli oko zmaja i “gubi”. Guli tresne zmaja o zemlju te pocne skakutati po krevetu.
Lakan : Sta sad?
Avni : Hoce da je bacakate (Prinese mu kafu)
Lakan : Da je bacakam?
Avni : Uzmete je u ruke i bacite je uvis pa je uhvatite. To ju je mladi Manav naucio.
Lakan : Ne cudi me. Necu da je bacakam treba da mi padne, da se polomi pa da ja ispadnem kriv.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Namik i ekipa su uspeli da spasu pacijenta. Akmeni se okrenula i obrisala znoj sa cela.
Akmeni : Dobro je, uspela sam!
Dilija : (zagrli Namika, Akmeni je gleda) Jel sam vam rekla da cemo uspeti!
Namik : Hvala vam sto ste mi verovali, onda kada to drugi (pogleda u Akmeni) nisu.
Proslost:
Ristev i Malik su u kolima.
Malik : Zar nije protiv pravila da idemo danas kod njih dve?
Ristev : Ne znam, mada mene briga za pravila.
Malik : U pravu si, i ja zelim videti Tamanu. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:






5 Komentar(a)
Martina (EMDE)
Zao mi je Malika sto mora da umre
Mahpeyker Eyshan Tezcan
I meni ali zelela sam uraditi I tu jednu realnu pricu.Dvoje koji se vole rastavljeni su ali za to Niko nije kriv.Obicno bude kriv neko od njih dvoje ili treca osoba ali ovde toga nema.
Martina (EMDE)
kad nebi umro biilo bi ekstra kad bi se pojavio i kaze Tamani da je bio na ivici smrti i da je mislio da ce da umre pa je zato lagao da je umro cak i svoje roditelj cekao je da se izleci pa da se vrati
Mahpeyker Eyshan Tezcan
Pa ne,on ce umreti pored Tamane .Vec sam pisala o njenom secanju kada ga odvode od nje .Tako da sad nema povratka. U nastavku cu raditi na Tamana – Dilan storiji. Sa njih dvoje idem polako jer bi bilo glupo da se nakon godina patnje za kratko vreme fatalno zaljube.
Martina (EMDE)
ti znas najbolje
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!