Fanfiction nastavak ” Odbacene” – 6. epizoda
Fanfiction nastavci,  Nastavak Odbacene - Fanfiction

Fanfiction nastavak ” Odbacene” – 6. epizoda – Mukta sreće Juvraja

20121_1425069101136072_739152932983151840_n

Sledeceg dana.

Sankrant pokazuje Miti set nakita .

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Sankrant : Kupio Sam ovo za Ambiku , sta mislis hoce li joj se svideti?
Miti : Kako da joj se ne svidi ?
Ekadish : Jesi li opet od brata trazio pare?
Akash : Nije, mama Sankrant se dosta uozbiljio ,postao je odgovorniji prema poslu …
Ekadish : Hvala Bogu.
Akash : Bice od njega nesto (potapse ga po ramenu)
Sankrant : Kako da ne ja sam sad otac,hajdemo vise po Ambiku .
Gomti : Sto smo nestrpljivi.

Kashiyapovi doruckuju.
Vishu sedi ,Manav je u setalici do njega.Mukta donosi jela zatim obgrli Vishnua s ledja I poljubi ga u vrat te sedne.
Mukta : Pa ,(zavodljivo ga pogleda )jel jos zelite naci bolju zenu)
Vishnu : Ispostavilo se …da bolja ne postoji.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Miti i Akash su u ordinaciji .
Akash : Doktore, recite mojoj zeni da ce uskoro zatrudneti, ja cvrsto verujem u to. Imam jak instikt.
Doktor : Nazalost , gospodine Akashe moracu da vas razocaram…
(Miti klimne glavom na rubu je placa,Akash spusta glavu.)
Doktor : Vas instikt kasni…kasni vec pet nedelja.
Akash : Sta hocete da kazete?
Doktor : Vasa zena je u petoj nedelji trudnoce. (NASTAVAK NA SLED.STR.)

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Pozdrav svim sajtovcima od moderatora i prevodioca - Tempeste! Želim vam prijatan boravak na našem sajtu, tu smo zbog vas!

12 Komentar(a)

  • Goca

    Svaka ti cast nisi nigde pogrešila, Miti i Akaš su se puno ljubili. I kad je izašla iz zatvora, u kamionu, U Pakistanu 5-6 x uzimali su vazduh do neizmoglosti tako je ona opisivala, a ti njihovi poljupci su mnogo pogodili Pakistanca zato je i plakao, u stvari svi troe si plakali. I posle one svađe oko Nandini kad su se pomirili, i na autobuskoj stanici kad je otišla da ga zaustavi, pa su dobili aplauz. Kad god su bili sami u sobi. Cesto je spavala na njegovim grudima zagrljeni, i tako se i budila. Ona je u dnevniku opisivala i te njihove vatrene poljupce, koji su je opijali i mnogo joj znacili.Ali seriju gledaju i deca pa i glumci su u braku taj deo nisu dozvolili ni da se pomene, kao u dnevniku, a kamoli da snime takve scene.

    • Irma

      Da nema neka novost u vezi toga dnevnika? Bas bi volela da ga neko pronadje i da nam ga prevede, mada i ovaj nastavak je odlican i mnogo je bolji od zavrsetka serije!

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Koci mi Replika , ja sam nagovestils da ce biti ovakvih scena I mislim da nisu vulgarne. (Ne kazem da vi mislite tako).

    Ne znam I u drugim zemljama ima dece I glumci su supruznici pa se ljube I snimaju vruce scene.
    Uprkos tome sto zabranjuju te scene Indija je najpoznatiha po silovateljima I njihovim zrtvama.

  • Mahpeyker Eyshan Tezcan

    Sedma epizoda ce biti posvecena Juvraju.
    Razgovor njega I Mukte Sam uradila sto sam realnije mogla.
    Mozda ce vam biti malo zao njega ali priznacete da je Mukti svaka na mestu.Mislim i da ce njena odluka ns pitanje “Dali treba da mu oprosti ” biti sasvim korektna.

    Sad idem da saljem epizodu , pa vi vidite dali vam se svidja ovo sto sam zamislila.

  • ja

    Mnogo mi se svidja ideja…Ono kao :”Kad nam vi niste pruzili kraj kakav zelimo,mi cemo ga “napraviti”../ 😀

    p.s. Seriju sam svega nekoliko epizoda pogledala…:/

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!