Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 71. epizoda – “On ne želi drugu!”
Ovo je “muzički” post! Kliknite na crveno/narandžasto play dugmena vrhu ove stranice da pustite pesmu “Tum Hi Ho”. Uživajte!
Autor: Mahpeyker Eyshan Tezcan
Napomena: priča/nastavak je plod autorkine mašte.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Rani je pričala sa roditeljima o venčanju s Rištevom.
Akaš : Jesi li sigurna da se želiš vratiti u tu kuću?
Rani : Jesam, ne brini ti ništa. Neće me oni više moći povrediti. Ja sam očeličila.
Miti : Volela bih da tvoja svojta shvati razliku između dobrog i lošeg.
Rani : Mama, to se neće desiti!
Tamana izlazi iz sobe, sa kovčegom u kom su venčanica i mangalsutra.
Akaš : Šta je to dušo?
Tamana : Došlo je vreme da se stvarno oprostim od Malika.
Miti : Gde ideš sa tim? Hoćeš li da idemo sa tobom?
Tamana : Ne, ovo moram sama obaviti.
Arnav se nervozno šetao po svojoj sobi. Telefon mu je neprestano zvonio. Na kraju se nevoljno javio.
Arnav : Šta hoćeš? Mislim da sam bio jasan po pitanju našeg odnosa!
Akmeni : Ne možeš me tek tako izbaciti iz svog života!
Arnav : Ja neću biti ljubavnik ženi svog brata!
Akmeni : Trebaš mi!
Arnav : Ne lupetaj! Još jednom me pozovi i reći ću Namiku celu istinu (spušta slušalicu)!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Tamana je gledala u kovčeg koji je sluga stavljao u rupu, koju je upravo iskopao.
Tamana : (plakala je, u sebi) Hvala ti na svemu!
Sluga zakopava kovčeg. Sluga dolazi do Tamane.
Sluga : Završio sam gospođo.
Tamana : Hvala, ovde ćete posaditi ruže. Sad me ostavite samu.
Sluga : U redu, gđo. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







5 Komentar(a)
Martina (EMDE)
sve ti je super sem da je Kusi zla
Mahpeyker Kosem Sultan
Nije Kuši zla ona je samo platonski zaljubljena u Sauraba.
Ako misliš na Sanaju Irani pa neko mora biti negativac.
Martina (EMDE)
Na Saniyu sam mislila
alisa
Ok prevod,kada ce sledeca epizoda?:-)
Mahpeyker Kosem Sultan
Kad sastavim. Ovo je izmisljena prica nije prevod.
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!