Fanfiction nastavak ”Odbačene” – 77. epizoda – “Nisam toliko jaka…”
Kuši dolazi kod Sauraba.
Saurab : Zašto danas nisi došla u park, čekao sam te?
Kuši : Došla sam.
Saurab : Onda smo se verovatno mimoišli.
Kuši : Nismo, ja sam došla u pravom trenutku.
Saurab : Zašto si tužna?
Kuši : Rastužila me je jedna scena u parku.
Saurab prilazi Kuši, stavi ruke na njena ramena. Kuši gleda u pod plače.
Saurab : Ti si videla mene i Lilu, ali ja ti se kunem da je to završena priča.
Kuši : Nije, onako čvrsto se ne grli neko sa kim si završio.
Saurab : Lila vidi…
Kuši : Lila? Danas si me nazvao njenim imenom ovde, hoćeš li me sutra kad se venčamo, nazvati njenim imenom u postelji?
Saurab : To je bila greška.
Kuši : Ne, greška je bila verovati u nešto u šta od početka znaš da neće uspeti. Greška je bila što sam verovala da ću moći, ali ne mogu, ne mogu biti sa čovekom koji voli drugu. Nisam toliko jaka. Raskidam veridbu (daje mu prsten)!
Saurab : Želeo sam te zavoleti i usrećiti ali ja sam samo slomio tvoje srce. Molim te oprosti mi zbog toga.
Kuši : Nisi samo ti kriv zbog toga i ja sam.
Saurab : Možemo li ostati makar prijatelji?
Kuši : Probaćemo. Idem ja sad.
Saurab : Hoćeš li biti dobro?
Kuši : Hoću.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Tamana i Dilan su u kancelariji. Tamana prilazi Dilanu vidi da on, umesto da radi, uređuje njihove zajedničke fotografije.
Tamana : Molim te uozbilji se, na poslu smo.
Dilan : Ja tebe volim i kad sam na poslu.
Tamana : Volim i ja tebe ali neki red (Dilan ju povuče kod sebe)…
Dilan : Šta si rekla?
Tamana : Da te volim.
Dilan : Lepo zvuči. (NASTAVAK NA SLED.STR.)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







One Komentar
alisa
Lepa epizoda kada ce sledeca jedva cekam <3 ;,)
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!