Ishq Ka Rang Safed (05. ep.) 14.08.2015. – Viplav priznaje da je podmetnuo Dhaani!
Dulaari se naljuti,govori joj da je Viplav spasio,inače bi završila u zatvoru. Jedan od inspektora informiše Dashratha da je Viplav greškom dodao vino u udovičinu posudu ,ali da policija odlučno rukovodi situacijom. Viplav stiže kući,govori da je umoran. Shambu veli da mora da je radio nešto napolju. Raj Lakshmi hvali Dhaani zbog njene hrabrosti.
Viplalova sestra,Shalini dolazi u njegovu sobu,masira mu glavu,jer se žalio da ga boli. Pravi mu frizure,pita ga da li mu se sviđa. On se naljuti,grdi je. Veli da ona nije ni pomislila da njega to boli. Dadi kaže da je tanka linija između šale i boli. Upita ga da on razmisli o Dhaaninom bolu,osjeti simpatije. Viplav veli da je išao u pol. stanicu da je oslobodi ,a bio je ponižen zbog nje. Dadi mu kaže da sjedne. Doda da ljudi samo traže priliku da ponižavaju udovice. Govori mu da se izvini Dhaani. Viplav odbija. Dadi nastavi da dok se on ne izvini Dhaani,ona ,Dadi neće pričati sa njim i neće mu oprostiti. Jeevan Ka Rang Safed …pjesma je u pozadini.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
(NASTAVAK NA SLED.STRANI)
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







34 Komentar(a)
Niki
Viplav vjezba pred kravom kako da se izvine hahaha,bas sam se nasmijala..Svidja mi se Dadi,vidi se da je dpbra zena..
Irma
I ja sam se valjala od smeha kod te scene sa kravom.
Mahpeyker Kosem Sultan
Ova stoka se bas navrzla na jadnicu.
Martina (EMDE)
Svidja mi se ova serija
Selim :D
I meni
helena
Dashrat je pravo zlo, sada ce napraviti haos sto se Viplav izvinio Dhaani, on ce sigurno biti protiv ljubavi glavnih glumaca…
Mahpeyker Kosem Sultan
Perverznjak ne bi me cudilo ako napastvuje neku jadnicu.
Taj mi vec ljulja Sljama sa trona
Selim :D
Kada ce nastavak
Mahpeyker Kosem Sultan
Pitaj Vivian
Selim :D
Ok sada cu
ja cekam epizode udaan
Avika me je lagala rekao sam joj da stavlja imena epizoda ZA ANAMIku ona je rekla hocu.
I nije :'(
Sinderella
Kakva imena za Anamiku? Mislis na naslove?
Selim :D
Pa da naslove epizoda to ima svaka serija
Avika :D
Nisam ja lagala, ali ne mogu stavljati naslove ako Sindi ne šalje naslove, ako želi da šalje neka šalje, pa ću ja napisati naslov.
A nemam vremena da čitam prevod.
Sinderella
Pa oko neke epizode ne znam ni sta staviti za nalsov..
Avika :D
Kako ti želiš, meni je svejedno.
Selim :D
Nemoras nema veze
Avika :D
Ako ti toliko želiš da stavljam naslove, onda ću ja pisati naslove.
Selim :D
Ti radi kako ti prija kako ti mozes.
Mahpeyker Kosem Sultan
On i njegova mila snajkica.
Selim :D
100%
Irma
100 000 000%
Selim :D
Jeste
Irma
Meni je on totalno odvratan.
helena
Da bas je odvratan sva sreca nije Viplav povukao na njega…
Irma
Slazem se.
Irma
Ja sam pukla od smeha kod ove scene gde je Viplav vezbao sa kravom kako da se izvine Dhaani.
Vivian :D
Hahah kralj. 😀
Mnogo mi se sviđa što je ovako vragolast. 😀
Irma
Podseca me na naseg “Zeina” na pocetku serije “Aliya”
Vivian :D
Da,da. 😀 Ah,kad se sjetim nestašnog Zaina. 😀
Ubačena nova epizoda. 😀
Lunci
U Indiji krece serija Naagin,bas me zanima ko su glavni glumci i radnja serije. 🙂
helena
Cula sam da pocinje ta serija, sa emitovanjem mislim da su je bas hvalili na jednom sajtu, radnja serija nije poznata kao ni glumci, ali ja cu istraziti to…
Hanni
Boze mili , ovi Indijci su stvarno ludi ,zbog malo alkohola na boginji odma zatvor . Sta ima vjera sa zakonom . Drugo ,iako je Viplav prizno da je on kriv opet policija podvaljuje krivicu Dhaani ,sto znaci ako imas love mozes radit sta ti dusa zeli . Viplav vjezba na kravi kako ce da se izvine , smijesna i simpaticna scena ,sto mi govori da on nije los momak ,samo mlad i vragolast .
Vivian :D
Slažem se u svemu. Ako si bogat i uticajan,niko ti ne može ništa. Da on nije došao priznati,Dhaani bi završila u zatvoru. Ovdje se moglo vidjeti da on uopšte nije loš. Jer da jeste,mogao se složiti sa inspektorom,otići na neko vrijeme iz Banarasa,a Dhaani nek završi u zatvoru. Ali on se ipak pojavio. To što sad on misli samo na sebe,tj. na svoju ‘bol’ i poniženje,to je isto stvar odgoja. Odrastao je u bogatoj porodici i uvijek mora biti po njegovom. Ne dao Bog da mu se neko suprostavi ili ga uvrijedi. Zaista je smiješna i simpatična scena kad priča sa kravom,tj. vježba izvinjenje. Meni je za sad on jako simpatičan,vragolast. Malo i sebičan. Ali vjerujem da će vremenom,kad je zavoli biti mnogo dobar,nadam se ,muž. 😀
Vivian :D
Ubačena nova epizoda. 😀
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!