Indijske Serije,  Ishq Ka Rang Safed / Bela je boja ljubavi/Udovica

Ishq Ka Rang Safed 18.08.2015. – 8. epizoda!

BeFunky Collage 1

U Ashramu,sve žene su tužne. Dulaari gleda u Dhaani,upita je da li osjeća bol. Veli da će staviti ‘kurkurmu’ na to. Dhaani je upita da li može staviti ‘kurkurmu’ na njeno,Dhaanino srce. Dulaari joj govori da će vrijeme izliječiti sve. Dhaani upita kako će sad otići u hram da odnese vijence. Dulaari je upita zašto je izašla da priča sa gomilom ljudi. Doda da bi ona,Dulaari umrla da joj se nešto dogodilo. Badi Amma govori da je ona učinila što one nisu mogle. Nastavi: ” Onaj momak te spasio,inače ko zna šta bi ti uradila ona gomila. ” Dulaari veli da je Viplav došao kao Bog i spasio njenu kćerku. Dhaani je sluša.Potom ugleda Viplavov sat na podu, podigne ga i gleda.
Viplav odbija da primi injekciju. Dashrath mu govori da se ponaša kao njegov unuk,a ne da se boji od injekcije. Viplav veli da može lijekove,ali samo ne injekciju. Dadi mu obećava (Vjerovatno da neće boljeti). Viplav zatvara oči. Doktor mu daje injekciju. Viplav ga pita da mu da još jednu,za brži oporavak. Dashrath ga upita zar se nije plašio dok je spašavao tu djevojku. Glumi nevinost,pita šta se dogodilo. Viplav veli da ne zna i ispriča im.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

24 Komentar(a)

  • Mahpeyker Kosem Sultan

    Sad me i Dani iznervirala.Decko rizikuje zivot zbog nje a ona,ne moze da oprosti.
    Glavno da ce negativcima duplo veca zlodela oprastati na prvo “Sori”.

    Ramirake je Badi amma ,ona je vrv glavna tamo .

    Kod Vipijs snaja ima veca prava od svekrve.
    Ja sam ubedjena da su deda i Kanak u semi .

    • Irma

      Bas si me nasmejala sa ovom zadnjom recenicom, neznam sta ce biti kasnije sa njima ali su mi oboje odvratni, oboje ponizavaju svoje bracne parove i duse su im pune pohlepe za novcem, katastrofa. A za Dhaani, mislim da ce joj biti tesko da razume Viplava, ne mislim da ce mu odmah oprostiti, mada po mome on se iskupio za svoje greske cim je pred citavim svetom stao na njenu stranu.

      • helena

        Da i mene je nasmejala, mada ko zna sta se ti krije, u Viplavovoj kuci sve je naopacke, i mene je malo iznervirala, ova Dhaani Viplav rizikuje zivot, a ona nista.. Nece mu tek tako lako oprostiti. Vivi je sjajna sve prevodi na vreme, vidim da cemo prestici i one iz Indije, svaka cast!!!

        • mirsada

          Bas Helena kod Vipija u kuci nikakve harmonije dok on ne dodje, sestri majka prigovara zbog gojaznosti, otac ima fizicki hendikep pa ga zena ponizava, baka mnogo tuzna zbog cijele situacije, djed pohlepni lopov i prevarant, mama u saradnji sa njim isto tako opsjednuta pohlepom ima njegovu podrsku pa se jako bezobrazno ponasa, kad pogledas opet Vipi najstabilniji nije pod njihovim uticajem. To sto Dani nemoze lako da oprosti razumijem, dvrda je ona, prihvatila zivot udovice po najstrozijim pravilima jos joj i majka nonstop o tome trubi, a Vipi mislim da nema pojma kako udovice moraju zivjeti i kako ih narod gleda, da je znao nevjerujem da bi zapoceo ovu po Dani opasnu igru, mogla je djevojka zaglaviti zatvora a sad i zivot izgubiti, tek sad on to pomalo shvata, vidis da mu nije jasno zasto su ih napali.

      • Mahpeyker Kosem Sultan

        Pa vidim deda je perverznjak,sigurno ima nekog sa strane.
        Vec curice sa Fejsa pocele pisati da serija pocinje na Prvoj i Obnu.
        Ix njihovih usta u Bozje usi.

        Hvala Bogu sto ne predstavljaju to kao nastavak Odbacene.

        Dosta je sto sa Tumhi hoom to rade.

        Ali najace su kad pitaju gde se emituju te serije,ja im odgovorim : Zee tv,Colors tv a one ” Ja nemam taj program ” (onda tona cmizdravih smajlija).

  • Irma

    Vivi hvala na prveodu, ti si nam ove nedelje bila vredna sa prevodjenjem ove serije, ti to hoces da stignemo ove sto emituju ovu seriju pa da istovremeno gledamo epizodu a na ovoj stranici da citamo prevod i da komentarisemo.

    • Vivian :D

      Nema na čemu. Upravo to. Pokušavam da ih stignem,iako mi bježe 30 epizoda. 😀 Kako je sad škola,pa imam manje vremena. Inače bi ja svaki dan po dvije. Trudiću se sad da tako uspijem,da bi ih stigla što prije.

          • mirsada

            Aha, znaci subotom samo nije i nedeljom, ma nemoj se ti stim opterecivati hoces li i kad stici, ja znam da ces uspjeti, uopste nije vazno kad, zavrsis svoje obaveze i onda na prevod, a nemozes se odreci zbog serije i privatnom zivota, moras malo i sa prijateljima do kafica, pa na rodjendan, malo shopping.

          • Vivian :D

            Ma ne brini,ne opterećujem se. 😀
            Nego,eto voljela bih da h stignem. Zanimljivije je.
            Ne odričem se privatnog života,naravno. On je najbitniji. Prevodim kad stignem. 😀

      • Irma

        Nista ti nezuri, stici cemo ih mi, kad nadjes slobodnog vremena ti nam prevodi, sa druge strane opet moramo i o skoli da brinemo, na tu temu nesmijemo da zaostajemo, vredne smo mi ucenice.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!