Ishq Ka Rang Safed (23. ep.) 04.09.2015. – Udovice su izbačene iz Ashrama, Ram pristaje da oženi Shalini!
Shalini prica sa mladozenjom i ona mu se svidela.Ona ga pita da li ce je odbiti.On kaze zasto bi je odbio i kaze da je covekova unutrsanja lepota najlepsa. Badi Amma govori da ce ici kod DM-a ujutru.Raj Lakshmi govori Rachni da podje sa njom i vredja Dhaani ponovo.Dhaani kaze da ce se njihova porodica raspati ako one odu odatle.Kaze da ce ostati tu zajedno.Obecava im da ce im vratiti njihov Ashram. Mladozenja dolazi i govori da mu se svidela Shalini.Svi su srecni.Kanak mu daje shagun(poklon). Dasharath govori da je srecan sto je Viplav pobedio na slucaju tako da ce napraviti malu zabavu.Mladozenjina porodica se slaze da ucestvuje na zurci.Dhaani pokusava da razbije katanac ali je sprecena od strane osoblja koje cuva Ashram.
Najava:Zurka pocinje i neki plesaci izvode svoje tacke.Dhaani dolazi da se sretne sa DM-om na mestu zabave.Viplav je pita zasto je dosla tu.Pita je da li joj je nedostajao i da li ga ona prati.
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!
Pitaj AI Sapunićku bilo šta
Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:







5 Komentar(a)
ja
Nisam procitala nijednu epizodu serije..tako da seriju nmg komentarisat ali mogu likove…Viplav mi je poznat iz Naku..tamo je imao dobro izgradjen lik,a glavna glumica mi je nekako cudna..:o
Niki
Zbog cega ti je cudna glavna glumica?
ja
Ne znam..ali na prvi pogled tako izgleda..
Niki
Zao mi je udovica,samo upadaju u probleme..Raj Laksmi vec pocinje da me nervira,u pocetku mi je bila simpaticna ali ovo napadanje Dani mi je skroz bezveze..Po kojem osnovu ona optuzuje Dani da im je uzela Asram.Nije mi jasno.Visim Salinin brak je ugovoren,samo se meni nekako ne dopadaju mladozenja i njegova porodica.
Mahpeyker Kosem Sultan
To sa Raj rade da bi kad,pretpostavljam Dani,spasila Arsam mogli da ju mole za oprostaj,slave kao Boginju itd …
Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!