Indijske Serije,  Ishq Ka Rang Safed / Bela je boja ljubavi/Udovica

Ishq Ka Rang Safed (323. ep.) 06.08.2016. – Vidha se onesvijesti i prekine Dhaanino i Parshiyino vjenčanje!

pageVidha se onesvijesti i prekine Dhaanino i Parshiyino vjenčanje!
Dhaani razmišlja da li postupa ispravno što se udaje za Parshiyu,pomisli kako radi to zbog Vidhine sreće.

A Viplav se pita zašto Dhaani to radi. Pratibha dolazi u sobu da uzme pladanj sa poklonima i pokupi mangalsutru (koja je poslana uz pismo). Misli kako je to nova mangalsutra i ponese je na pladnju. Viplav priča sa Dulaari. Dulaari govori da zna da mu je teško da ostane tu. Viplav odlazi,Dhaani gleda. ‘Jho Bheji Thi Dua’ svira u pozadini. Kamini dolazi tu i misli kako je vjenčanje u toku,a Viplav je tu,zašto se onda vjenčanje događa. Odluči da uđe unutra i vidi.
Ugleda Viplava i pita ga da li je dobro. Veli da se ovo trebalo dogoditi jednog dana,objasnila mu je , ali on nije htio slušati. Šta god se događa, zbog dobrog je , pozove ga sa sobom. Viplav ne želi da priča. Kamini govori da je vidjela njegov bol , vidjela je kroz šta je prolazio ovih 5 godina, ali Dhaani ne mari za njegova osjećanja, nastavila je dalje. Donosi veo i narukvice sa Dhaaninog i Viplavovog vjenčanja, veli da ih je on čuvao na sigurnom. Dhaani je nastavila dalje, zašto onda on ne nastavi. Viplav odgovori zato što je čak i sada voli. Kamini govori da on voli Dhaani, koja nikada nije brinula za njega i njegova osjećanja. Pita ga da uzme veo i narukvice i vrati Dhaani. Viplav uzima i zapali ih. Dhaani je prikazana kako sjedi u mandapu.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

49 Komentar(a)

        • Vivian :D

          Ma gluposti. Koliko samo propusta scenarista ima, idu mi na živce. Evo navešću samo jedan primjer gdje Viplav stalno pita Dhaani šta je uradio, kao da se ne sjeća da je izbacio, nije joj vjerovao i ostavio je. Kao da je to mala stvar. Meni ona scena kad je on u Kamininom zagrljaju uopšte nije gora od toga što joj nije vjerovao i što je ostavio. A Dhaani izgleda samo to pamti. I još jedan primjer od nedavno, Dhaani je shvatila da je sve sa Viplavom bio nesporazum, moli se da se on vrati, ona ga čeka. I onda prihvati i ostane pri odluci da se uda za Parshiyu radi Vidhe. A dobro znamo da bi Vidha bila srećna i da sazna da joj je njen ujak Rakshas otac. Bezveze. Da ne pričam još o milion drugih propusta.

          • mirsada

            Ćao Vivi, koliko sam bila tužna kad su Eishu bukvalno otjerali, sad sam sretna što nije tu, Dahnin karakter su takođe uništili, a o propustila nemogu ni da mislim ima ih mali milion, drago mi je što nismo morali Mishala čekati dugo sa novom serijom a i Eishu.

          • helena

            Vivi, mislila je Lenica nešto da te pita. Nije ništa baš toliko hitno. Ali ja sam mislila da ako si u prilici napraviš jednu malu fotogaleriju posvećenu Pratiši, to bi na neki način svima značilo mnogo. Ako ne možeš razumeću svakako. Hvala ti unapred na odgovoru i u svakom slučaju. Pitala je Lunči Tempi, ali kao ne može ona, možda bi mogla ti kojim slučajem??? Jer s ebliži rođendan u utorak 10 avgust, bila sam malo tužna zbog nje na svojoj proslavi, ne mora ništa sad preterano neke male sličice, mini tex ili neka hindu pesma ima ih puno. I da ti zahvalim još ednom na lepim čestitkama.

          • Mahpeyker Kosem Sultan

            Zašto jednostavno kad može komplikovano?
            Za mene se serija završila odlaskom Ejše.
            Kamini je na početku bila zanimljiva stvarajući ljubomoru kod Dani ali mi ju je previše.
            A seċam se da sam nekad obožavala ovu seriju.

          • Vivian :D

            Slažem se potpuno. Uh, ne mogu opisati koliko sam voljela MiShu i ViDhu, njihovu hemiju i sve. Žalost šta napraviše.

    • mirsada

      Rupali Guha je uništila seriju sa Kamini trak, baš je bilo nemoralno, onda skok od pet godina, Eisha im nije odgovarala jer im je navodno trebala “jaka “Dahni a Eisha to nije /a jeste jaka da glumi udovicu i onako nezaboravne romantik scene /Mishal je podržao Eishu jer je znao šta doživljava na snimanju, dalje Rupali je mislila da će Sanjeda popraviti trp međutim kontra se desilo, da bi kobejagi spasila seriju ubacuje Dularinog muža, ozivio covjek, onda su počeli manipulisati sa informacijama Amir Sanjedin muž mijenja Mishala, produzetak serije na šest mjeseci, odbili su Mishalove uslove, otišao djecko na odmor u London, i kad su vidjeli totalnu propast nazvali ga da dođe i završi seriju, dali mu ogromnu cifru po epi, jedan od najbolje plaćenih glumaca a i zaslužio je, eh sad sve ništa ni sa čim, još uvijek ima 101 otvorena tema, kako će to završiti jasno ti je, važno je da Eisha napreduje a Mishal starta odmah, već je bio promo. Imala bih ja još mnogo toga pisati šta se događalo ali prošlo je pa tako nije više ni važno, samo još ovo, prije nego što je vijest izašla da Eisha ide u ETRETR, ja sam već znala da je dobila ulogu ali nisam znala koja je serija, bilo je tu svega i svačega.

      • Niki

        Meni je veoma drago i zbog Eishe i zbog Mishala jer su tako brzo dobili nove serije..Oboje su izvanredni glumci ali nisu naisli na pravu produkcijsku kucu koja ce cjeniti njihov talenat.Nadam se da ce im sa novim projektima biti bolje.Sto se tice Eishinog izlaska iz IKRS ja bas i ne znam detalje citave price ali vjerujem da je tu produkcija glavni krivac.Sve i da je razlog bio taj da je premlada da glumi majku,kako su oni naveli..Mogli su da izmjene scenario.Ovako su sve upropastili..

        • mirsada

          Tačno Niki, mogli su promijeniti scenario to je i Eisha tražila ali Rupali nije htjela da prihvati njene zahtjeve, Sanjeda je preko noći dobila ulogu, uveče je nazvali ona ujutro došla sva happy na snimanje nije imala pojma o seriji kaže da nijednu epi nije gledala ali da je prihvatila ulogu jer im bas neko treba kao ona prethodna Dahni im neodgovara, zato nije ni uspjela pridobiti publiku nego otjerati, njeni fanovi nisu bili za to, bili su bolje upućeni u situaciju od nje, a znaš kako moj Mishal kaže u intervjuu pored nje, “evo ta stvar stoji pored mene “on je podržao Eishu jer je znao da će i on otići za par sedmica, kažem ti bilo je svačega, Eisha i Mishal imali trp 2 + a Sanjeda 0,4 -0,5, opet kažem da je bio normalniji i bolji koncept moglo bi se gledati. Vidi šta je Mishalove stric napisao, slika

          • Irma

            Meni su oni dvoje osvojili srce, a ova Dhani mi se nekako nije uklopila u ovu seriju, sada ce i da zavrse seriju a 100 zapocetih tema ce ostati nezavrseno, stvarno steta a ja sam bas volela ovu seriju…

          • mirsada

            Serija je bila odlična do 299 -300 epi za mene je tad već bio kraj, mislim do tada je bila normalna a posle nenormalna a za kraj čisto ludilo, šteta nemogu prezaliti.

          • Irma

            Ja sam uzivala u zajednickim scenama stare Dhani i Viplava, sve je bilo puno emocija i osecanja, a posle nam napravise da sve u jednom trenutku izbledi, stvarno steta.

          • Niki

            Sto se tice Sanjeede smatram da nije losa glumica ali njene crte lica mi ne odgovaraju uz bespomocnu Dhani koju smo ranije gledali..

          • Irma

            Ja sam nju gledala u seriji “Osveta prelepe zene”, ta joj je uloga bila za Oskara, bolju ulogu neverujem da ce ikada vise igrati, ona je stvarno odlicna glumaca, ali se ovde nikako neuklapa.

          • mirsada

            Da svi je pamte kao Durgu to je snimala sa mužem, znam da si to gledala , i tad je i osvojila publiku.

          • Irma

            Meni je tu seriju preporucila Helena pa smo mi molile Vivi da nam tu seriju prevodi ovde, serija je stvarno odlicna i ako se nekada bude prevodila ovde ja sam prva koja ce komentarisat. Durga je bila uloga stvorena za nju.

          • Irma

            Ja je i dalje pratim sa vremena na vreme, jos nisam odgledala sve episode… Tako drage moje peijatno vece, ja vam odoh na spavanje… Laku noc

          • Irma

            Sa muzem je imala samo nekoliko epizoda. Glavna muska uloga je Shorijo, ali ona na kraju ostaje sa Devom

  • Irma

    Meni je drago sto je Viplav prekinuo poziv Dhani, neka ona sada vidi kako je njemu bilo kad mu je ona najvise trebala, ona odlucila da se uda za drugoga… Mada volela bih da vise vidimo te njihove srecne trenutke…

          • Irma

            Ipak nisu lose izveli ovo sa ovom zatrovanu vodu, ja sam mislila ubacice sad neku tesku bolest, i bas mi je bilo zao Vidhu, kao sto si i sama rekla, jadno dete nije nista krivo…

          • helena

            Slažem se, barem su se porodično zbližili, nešto sam načula od Mirsade da otkazuju snimanje Mišalov enove sage, mad anije potvđeno još uvek, ne daj bože da se to desi.

          • helena

            Pa ne znam ja više ne bih da produžavaju, bolje da je završe nego da skrenu skroz sa teme, ovako je bolje.

          • Irma

            Nemislim da skrenu sa teme, nego one teme sto su vec poceli da ih lepo sve privedu kraju, a u vise slucajeva se serija zavrsi a ostane puno nedovrsenih tema…

          • helena

            I ovde će mnogo toga ostati nedorečeno, tako i sa našom Osvetom, kraj je ostao otvoren videćeš već. Govorkalo se o novim nastavcima, al ništa nema od toga barem ne za sada.

          • Irma

            Ja bas nevolim kad ostave nedovrsenu pricu, ali sta ce se, oni rade ono sto su oni isplanirali a ne ono sto mi hocemo…

          • helena

            Ni ja ne znam da li si pratila Nakuša kada su isto promenili glumca usred bitinh dešavanjasu postala smešna i glupa drugim rečima neznaimljiva.

          • mirsada

            Ja sam neredovno gledala Nakusu kad su ubacili Sabira, interesovao me je kraj, kako sam patila sto je Mishal otišao. Ovih par epi od MN sam gledala samo zbog Mah, inače seriju nisam pratila ali znam o čemu se radilo.

          • helena

            Ja sam redovno pratila kraj je bio ok ono za svaku seriju, a zbog Mišala i njegovog odlaska sam bukvalno plakala. MN sam pratila i zbog Mahi i zbog same serije, koju pratim od samog starta, priča se nešto d ae Mahi poljubila Ruslana iliti kriša, ja tja poljubac nisam videla, a podigla se tolika frka.

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!