Indijske Serije,  Ishq Ka Rang Safed / Bela je boja ljubavi/Udovica

Ishq Ka Rang Safed (42. ep.) 26.09.2015. – Viplav ipak ostaje u Ashramu!

BeFunky Collage 2

Badi Amma veli da će one biti žrtve ljutnje i bijesa njegove porodice. Viplav govori da je on tu da se pobrine za to. Doda da ne treba da diže tenziju zbog toga,i da zid Ashrama treba biti velik. 😀 Potom kaže da ako ostane tu,onda ih može štititi sve dok traje slučaj oko Ashrama. Upita ih da mu daju vodu,i zar tu nema ventilatora. Shvati da tu stvarno nema ventilatora i skida svoju jaknu. Dhaani ga upita zašto je skinuo jaknu. Viplav veli da nije go,ali nosi majicu…Potom ih upita da mu pokažu sobu ,da može da proučava slučaj . Nani govori Badi Ammi da je on jako tvrdoglav i da ga trebaju pustiti da ostane nekoliko dana. Badi Amma govori Dhaani da da svoju sobu Viplavu ,a da se ona smjesti kod Suwarne i Raj Laksmi. Dhaani je ljuta na Viplava,govori da moraju učiniti nešto da ga natjeraju da ode. Dulaari veli da bi on trebao otići. Badi Amma upita odakle će mu platiti njegove advokatske usluge.
Dashrath dolazi da priča sa sveštenikom koji je slikao Dhaani i Viplava. Čuje ljude kako ogovaraju njega i Viplava. Sveštenik upita kako će zatvoriti tako mnogo usta. Doda da je danas ‘Pandit’s maha Sabha’/generalna skupština. Dasharath upita zašto ga nisu pozvali. Sveštenik veli da ga niko nije zvao. Dasharath se naljuti. Sveštenik ga upita zašto nije kaznio svog unuka zbog romanse sa udovicom. Dasharath razmišlja da se osveti Dhaani.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

(NASTAVAK NA SLED.STRANI)

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

12 Komentar(a)

      • Irma

        Pa kad neidaju na glavna vrata, on odmah skace preko zida, presladak je… Nista Vivi, i ja sam ti stalno sa nekim obavezam ali trudim se koliko mogu da nadjem po malo slobodnog vremena i da se druzim sa vama, da uzivam u vasim prevodima i komentarima. Serija je odlicna, ja sam odgledala neke epizode unapred, i mogu da kazem cekaju nas mnogo zanimljivosti i preokreta, jednom recju ova je serija je FENOMENALNA!!!!!

        • mirsada

          Tako je Irma, i meni je serija legla na dusu.Citam komentare na IF, sto jedan rece, hvala scenaristima sto su osmislili lik kao sto je Viplav, iskreno receno osim prvih par epizoda, kod Vipija nemamo sta kritikovati, sve sto radi je bez greske, bez obzira na njegovo neozbiljno i vragolasto ponasanje svaki potez koji napravi nesto rjesava,mudar i oprezan zakon poznaje, kakva sreca za udovice , odusevljena sam ovakvim jednim likom. Slika

        • Vivian :D

          Hhaah on je komedija,slatko mu se ismijem u svakoj epizodi. 😀 Zaista odlična uloga. 😀
          A znam da smo svi sad u nekim obavezama,ali dobro. Završićemo to,pa nas eto punom snagom. 😀
          Slažem se da je fenomenalna,gledam ja redovno unaprijed. Ako Bog da,brzo ćemo ih stići. 😀

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!