Indijske Serije,  Ishq Ka Rang Safed / Bela je boja ljubavi/Udovica

Ishq Ka Rang Safed (75. ep.) 04.11.2015. – Viplav odlučuje da više neće ići u Ashram!

capture-20151104-203741

Dasharath veli da je to njegova zavjera da ga pobjedi. Razmišlja da to nije sažaljenje,već korak njegovog plana.
Viplav razmišlja o Dulaarinim riječima i sam se pita zašto je išao u Ashram kasno noću. Uznemiren je. Dhaani čisti Ashram ,pogleda u biciklo. Pita se kakva  je bila potreba da im pokloni novo biciklo  i zašto je došao kasno noću. On je pogriješio,njena ljutnja je bila opravdana. Viplav pita sebe da zaboravi na to  i razmišlja da ga je Dhaani uvrijedila sa mnogo ljutnje ,pita se zašto. Priča sa njihovim slikama okačenim na zidu,gleda u Dhaaninu govori da neće ići u Ashram čak i ako ga one pozovu,veli da je vrijeme da pokaže neki stav. Dhaani razmišlja da Viplav ne može biti ljut na njih,uskoro će doći u Ashram,bez stava.
Najava:
Scena 1: Dhaani ugleda Viplava kako priča sa Lalom.
Scena 2: Dhaani šeta ulicom uznemirena.  Dasharathov auto namjerno udari Dhaani. Dhaani pada na pod povrijeđena.  Dasharath izlazi iz auta.

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Kratko obaveštenje. Čitaš ili slušaš ovo negde drugde a ne na serije.io ili turske-serije.net? Onda svedočiš nedozvoljenom kopiranju pa te pozivamo da dođeš direktno kod nas na serije.io po najsvežiji sadržaj!

Pitaj AI Sapunićku bilo šta

Molimo unesite vaše podatke da biste započeli razgovor:

Stranica: 1 2 3 4

Avatar photo

Ja sam Vivian 98 i sada sam jedna od vaših moderatorki. Nadam se da ćemo nastaviti naše druženje, kao što smo to činili i do sada!

12 Komentar(a)

  • RK&Biwi :D (Tini Stoessel)

    Kako me je Dulaari pocela nervirati, stalno se istresa na jadnog Viplava,ok, grijesi, ali on je takav, djetinjast sto bi se reklo. Jos i Dhaani ponovo pocela, to ga je povrijedilo.
    * kako ne shvataju da ne mogu vise jedno bez drugoga, nego pokazuju stavove xd

  • DINA

    Šta je reći Božije davanje, sve što je Dasharat pokrao od naroda unuk će porošiti na sirotinju i u korist pravde.Mogu zamisliti kako će se osjećati kada sazna da iza svih mučki stoji njegov djed.Djed je udario autom Dhanni i nešto mi govori da će je dovesti kući dok ne ozdravi. Zbog toga je možda zadržao Tripurarija.

    • mirsada

      Obozavam takve stvari, mrcina opljačkao svu sirotinju, Kanak se boji da to Vipi nesazna, sjecas se prvih epi, kad su u sanducima nosili zlato i pare pa komentarisu prije je bilo više para a manje zlata a sad obrnuto, jedva čekam da to Vipi vrati narodu.

      • DINA

        Baš tako, Vip je pošten i emotivan.Nije nikada u životu osjetio probleme pa je kroz njega prolazio uz šalu i osmijeh. Sada je uvidio kako izgleda druga strana života i ne plaši se. Na kraju će morati doći u sukob sa djedom. Goca želi da gleda ovu seriju pa bi htjela da joj u najkraćim crtama napišemo sadžaj ovoga do sada. Možda da je upoznamo sa karakterima i najvažnijim događajima. Lijepo bi bilo da nas bude više. Ja sam brzinski prešla da bih stigla Vivi i Ninu. Mogle smo zajedno da je uputimo za vikend, ako se slažeš. Ne treba to puno jer bi se ona polako vraćala na propušteno i detaljnije odgledala. Ni ja nisam sve epizode odgledala.

        • mirsada

          Rado Dino, ja sam to već jednom dosta sažeto napisala na jednoj epi u komentaru, vidjecu gdje pa nek i to pročita, nesto nek pročita prevoda, nesto epi pogleda, mi ćemo se dopunjavati, važno je da upozna likove i njihov karakter jer ovdje nema tajni sve se zna kakav je ko i ko šta želi, Goca je u početku mislim čak i komentarisala.

          • DINA

            Kaže da je pokušala pratiti Vivi i Ninu ali nije uspjela. I mene su namućile. Ako nađeš taj komentar kopiraj pa joj nabaci u nekoj od narednih ep. Obavijestiti ćemo je kada budemo pisale. Predlažem da to bude za vikend. Sada sam u frci pa samo uskočim na sajt. Ti si upućenija od mene u ovo prethodno. Ajde dogovoriti ćemo se i nju obavijestiti.

          • mirsada

            To je komentar na 65 epi, a kad Goca malo i komentare pročita biće joj ponešto jasnije, kod mene će ovaj vikend biti kritičan, ali nema veze ionako nemozemo sve odjednom, a i ona još extra može da pita što je interesuje.

  • Niki

    Mislim da ce Danina nesreca ponovo pribliziti nju i Vipija,on ce sigurno biti uz nju..Sad kaze da nece vise dolaziti u Asram,ali kad cuje za nesrecu ne znam koliko ce izdrzati…Ako Dasrath dovede Dani kuci,onda mi tek nece biti jasno kako bi to Dulari dozvolila..Ovamo prica kako one zive kao udovice,i sad da pusti kcerku da boravi u Dasratovoj kuci gde su uglavnom muskarci,nekako mi ne ide.Bez obzira koliko ona veruje Dasrathu.

    • mirsada

      Ćao Niki, Dashart pravi smicalicu da Vipi vidi Tripija i Dani zajedno, jednom mu je to propalo, a šta će sad smisliti nemam ideje, samo želim da Vipi naiđe odatle i vidi Dani povrijedenu i vozi je u bolnicu, to je moja velika želja, mada nevjerujem.

      • Niki

        Da,Dasrath ce sigurno odreagovati na brzinu jer vec ima sve smisljeno u glavi.A znamo i da je Vipi do skoro razmisljao o Daninoj udaji,zato mislim da bi Dasratov plan mogao upaliti samo ako se Dulari i Dani sloze.Ne znam sta sve sledi,zato ce nam biti interesantnije gledati jer ovako mozemo samo da nagadjamo..

Iskaži svoje mišljenje!

Tvoja mejl adresa nikome nije vidljiva - služi samo da te obavestimo kada ti neko odgovori! Polja sa * su obavezna. Required fields are marked *

Primaj svakoga dana nove epizode u svoj inboks!